ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Dzieci Brada Pitta i Angeliny Jolie. Kto się nimi zajmie po rozwodzie aktorskiej pary?

Dzieci Brada Pitta i Angeliny Jolie. Kto się nimi zajmie po rozwodzie aktorskiej pary?

21.09.2016, godz. 08:45
Angelina Jolie i Brad Pitt - dzieci
Maddox Chivan był pierwszym dzieckiem Angeliny Jolie. Aktorka adoptowała chłopca w 2002 roku, czyli jeszcze przed związkiem z Bradem Pittem. Maddox urodził się w Kambodży foto: EAST NEWS

Rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta przesądzony. Aktorka złożyła oficjalny pozew. Co się teraz stanie z dziećmi Angeliny Jolie i Brada Pitta? Które z rodziców dostanie prawa do opieki? Ta rodzina jest naprawdę liczna! Aktorska para do tej pory wspólnie wychowywała szóstkę dzieciaków.

Co się stanie z dziećmi Angeliny Jolie i Brada Pitta po rozwodzie aktorskiej pary? To jedno z pierwszych pytań, które zadają sobie fani. Jak podają zagraniczne media to właśnie dzieci były głównym powodem konfliktów w związku Angeliny i Brada. W ostatnich miesiącach krążyły w mediach plotki, że Jolie marzy o kolejnej adopcji, temu pomysłowi miał się zdecydowanie sprzeciwiać Pitt. Przypomnijmy, że para wspólnie wychowywała szóstkę dzieciaków.

Dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta

Przed rozwodem Brad Pitt i Angelina Jolie wspólnie wychowywali trzy córki i trzech synów. Które z rodziców przejmie nad nimi opiekę po rozstaniu? Jolie wnioskowała w sądzie przyznanie jej wyłącznej fizycznej opieki nad sześciorgiem dzieci. Według informacji podanych przez portal aktorka nie chciała, aby Pitt brał czynny udział w życiu dzieci jako ich opiekun prawny, jednak zachowałby prawo do wizyt.

Biologiczne dzieci Brada Pitta i Angeliny Jolie to córka Shiloh Nouvel (10 l.) oraz bliźnięta - syn Knox Leon (8 l.) i córka Vivienne (8 l.). Pierwszym dzieckiem Angeliny był adoptowany przez nią w 2002 roku Maddox Chivan (15 l.) z Kambodży. Aktorka zdecydowała się złożyć wniosek o adopcję chłopca, po tym jak dwukrotnie odwiedziła ten kraj podczas zdjęć do filmu "Tomb Raider". Kolejne adoptowane dziecko Angeliny to Zahara Marley (11 l.) - dziewczynka, która przyszła na świat w Etiopii. Podczas podpisywania przez Jolie dokumentów adopcyjnych Zahary obecny był Brad Pitt. Ostatnim adoptowanym dzieckiem Angeliny Jolie i Brada Pitta jest Pax Thien (13 l.) - chłopiec z Wietnamu. Aktorka zabrała go z sierocińca Tam Binh w mieście Ho Chi Minh. Jolie ujawniła, że imię Pax zasugerowała jej przed śmiercią matka chłopca. Zdjęcia wszystkich dzieci Brada i Angeliny znajdziecie w galerii powyżej artykułu.

ZOBACZ: Brad Pitt zdradził Angelinę Jolie z Marion Cotillard? Romans aktora powodem rozwodu?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: