ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Krystyna Janda. Dzieci i rodzina aktorki. Sprawdź kim są

Krystyna Janda. Dzieci i rodzina aktorki. Sprawdź kim są

28.09.2016, godz. 09:30
Krystyna Janda, Adam Kłosiński, Andrzej Kłosiński
foto:

Krystyna Janda wyznała, że była w dwóch ciążach, które zagrażały jej życiu. - Gdyby lekarze nie pomogli mi z ciążą, to bym nie żyła - wyznała aktorka. Nie przeszkadza jej to w byciu wspaniałą matką trójki dzieci.

Krystyna Janda to znana i ceniona aktorka. Od jakiegoś czasu angażuje się w różnego rodzaju akcje społeczne. Ostatnio zachęcała Polki do walki o swoje prawa. Chodzi oczywiście o szumnie dyskutowaną w naszym kraju sprawę aborcji. W środę rano aktorka była gościem Radia Zet gdzie wyznała, że kilkadziesiąt lat temu podjęła dramatyczną decyzję. - 2 razy w życiu byłam w takiej sytuacji, że gdyby lekarze nie pomogli mi z ciążą, to bym nie żyła - wyznała aktorka.

Nie przeszkodziło jej to jednak zostać mamą i to trzykrotnie! Pod koniec lat 70-tych była w związku z Andrzejem Sewerynem. Owocem ich uczucia jest córka - Maria Seweryn, która poszła w ślady rodziców. Miłość aktorów nie przetrwała i Janda wkrótce wyszła za Edwarda Kłosińskiego, z którym ma dwóch synów - Adama i Jędrzeja. Adam poszedł w ślady zmarłego kilka lat temu ojca i został operatorem filmowym. Jędrzej wybrał inną drogę - fizykę.

Zobacz: Te gwiazdy dokonały ABORCJI! [GALERIA]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: