ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Dzieci Moniki Zamachowskiej nie znoszą jej męża

Dzieci Moniki Zamachowskiej nie znoszą jej męża

11.08.2016, godz. 11:23
ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI, MONIKA ZAMACHOWSKA
ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI, MONIKA ZAMACHOWSKA foto: AKPA

W wywiadzie udzielonym "Gali" Monika Zamachowska przyznała się, że jej dzieci nie przepadają za jej mężem, Zbigniewem Zamachowskim! W domu Zamachowskich panuje napięta atmosfera, której daleko do sielanki.

No cóż, związek Moniki i Zbigniewa Zamachowskich od początku nie był łatwy. Problemem było uzewnętrznianie się Moniki, która z wielką ochotą opowiadała o ich miłości mediom. Wcale jej to nie przeszło - teraz ujawniła kilka faktów z życia rodzinnego, które powinna zostawić dla siebie.

Jak się okazuje, dzieci Moniki, Zosia i Tomek, nie przepadają za Zbigniewem. W domu panuje nerwowa i napięta atmosfera, często dochodzi do kłótni. W wywiadzie udzielonym "Gali" Monika stwierdziła, że Zbigniew jest już tym zmęczony!

"Jest zmęczonym ojczymem, bo ma już za sobą etap wychowywania dorastających dzieci, a ten nastoletni wiek bywa przecież koszmarny. Trzaskanie drzwiami i permanentny foch są na porządku dziennym. Ten okres nastoletniego buntu moje dzieci przechodzą ciężko, również dlatego, że są rozpieszczone" – powiedziała "Gali".

Pozostaje nam tylko życzyć poprawy relacji rodzinnych.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: