ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Dzięki pomocy "SE": To ona zagra Anię Przybylską

Dzięki pomocy "SE": To ona zagra Anię Przybylską

27.07.2016, godz. 07:00
To ona zagra Anię Przybylską
Anna Przybylska foto:

Ogromny sukces "Super Expressu". Dzięki nam reżyser Radosław Piwowarski (68 l.) znalazł aktorkę, która zagra w filmie o Annie Przybylskiej (+36 l.). To Monika Rudnik (31 l.), sobowtór aktorki, pisaliśmy o niej półtora roku temu. Dziewczyna, która jest pośrednikiem w obrocie nieruchomościami, już wkrótce może stać się prawdziwą gwiazdą kina.

Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że do końca wakacji Radosław Piwowarski chce nakręcić jeden z epizodów z życia zmarłej w 2014 roku na raka trzustki Anny Przybylskiej. Następnie pokaże go sponsorom i dystrybutorom. Najważniejsze jest jednak to, że znalazł już aktorkę, która zagra Anię. Monika Rudnik na razie nie może oficjalnie mówić o propozycji i odmówiła nam komentarza w tej sprawie, jednak jak dowiedział się "Super Express", reżyser i sobowtór aktorki są już po pierwszych rozmowach.

Monika niespełna dwa lata temu opowiadała nam, że chciałaby wystąpić w filmie o Ani. Więc oczywiste jest, że z chęcią przyjęła propozycję reżysera.

- Gdy mój chłopak dowiedział się, że powstaje o film o Ani Przybylskiej, zaczął namawiać mnie, bym spróbowała. Chciałabym zagrać w tym filmie chociaż dwie minuty. To byłoby spełnienie moich marzeń i ogromne wyzwanie - mówiła nam Rudnik w 2014 roku.

Teraz marzenie staje się rzeczywistością, mimo że Monika nie ma żadnego doświadczenia w aktorstwie. Jednak wyglądem bardzo przypomina zmarłą Anię. Ten sam kolor oczu, to samo spojrzenie, identyczny uśmiech, a nawet budowa ciała i wzrost bliski 171 cm.

- Czasami zapominam, jak mam na imię, bo nawet mój szef się tak do mnie zwraca - śmiała się.

Zobacz także: Uczestniczka Projekt Lady była bita przez partnera. Poruszające wyznanie Agaty Szostek

Źródło: Adrian Nychnerewicz
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: