ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Dzień dziecka: tak uczciły go gwiazdy. Kim są te słodkie dzieciaki?

Dzień dziecka: tak uczciły go gwiazdy. Kim są te słodkie dzieciaki?

01.06.2017, godz. 14:01
Dzień bez stanika
Ta mała dziewczynka z tatą u boku to Anna Dereszowska foto: Instagram

Dzień dziecka to dobra okazja, aby pochwalić się zdjęciem z dzieciństwa. Tej okazji nie mogli przegapić celebryci, którzy prowadzą aktywne życie na Instagramie. Kim są te słodkie dzieciaki?

Dzień Dziecka, który jak co roku świętujemy 1 czerwca, to świetna okazja do tego, aby przejrzeć stare zdjęcia. Tego wyzwania podjęło się wiele polskich gwiazd. Celebryci w większości chwalili się fanom fotografiami z dzieciństwa. Nieliczni tak jak np. Hanna Lis i Kinga Rusin umieścili na Instagramie zdjęcia z dziećmi. Co ciekawe, wpisy Hanny i Kingi są do siebie bardzo podobne.

- Każdy dzień udowadnia mi że warto było. Kocham je obie nad życie! @polciaxx @iga_lis A wszystkim dzieciom małym i tym całkiem dużym życzę beztroski! - czytamy na profili Kingi Rusin.

- Wkurzają się kiedy mówię o nich "moje dziecko", albo jeszcze gorzej "mój dzidziuś", ale dla mnie, choć są już pięknymi młodymi (i bardzo mądrymi) kobietami zawsze będą dziećmi. Najpiękniejsze i najważniejsze istoty w moim życiu: Jula i Ania. Szczęśliwego dnia dziecka moje kochane Dzidziusie, będziemy świętować po Waszym powrocie - to z kolei wpis Hanny Lis.

Kto uczcił Dzień Dziecka na Instagramie? Odpowiedź znajdziecie w naszej galerii zdjęć powyżej artykułu.

ZOBACZ: Dzień Dziecka: Nieznane dzieci znanych rodziców

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: