ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Dziennikarka telewizji śniadaniowej nęka Edytę Bartosiewicz?

Dziennikarka telewizji śniadaniowej nęka Edytę Bartosiewicz?

02.11.2016, godz. 10:00

Edyta Bartosiewicz ma dość! Ktoś ją nęka. Gwiazda postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Okazało się, że to jedna z dziennikarek programu śniadaniowego. Sprawa trafiła już do prawnika piosenkarki. Kto stoi za nękaniem Bartosiewicz?

Edyta Bartosiewicz zamieściła na Facebooku nietypowy wpis. Wynika z niego, że pewna dziennikarka nieustannie ją nęka! Piosenkarka już podjęła pierwsze kroki w kierunku uporania się z nieprzyjemną sprawą. Przedstawiła ją swojemu prawnikowi, który wysłał do dziennikarki odpowiednie pismo. Bartosiewicz zagroziła też, że jeśli nękanie nie ustanie, poda personalia dziennikarki oraz miejsce jej pracy.

- Małgorzato R. z telewizji śniadaniowej pewnej stacji tv. Dostała pani na pewno pismo adwokackie, a jeśli nadal będzie mnie pani nękać, opublikuję pani nazwisko i nazwę stacji - czytamy we wpisie. Nie wiadomo kto jest tajemniczą dziennikarką. W komentarzach pod postem pojawiły się jednak spekulacje. Mamy nadzieję, że sprawa szybko się zakończy i Bartosiewicz będzie miała wreszcie spokój.

Zobacz: Kim jest dziennikarka, która miała nękać Bartosiewicz?

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: