ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Dziwne wyznanie Olszówki: "Myślę, że sztywnieję"

Dziwne wyznanie Olszówki: "Myślę, że sztywnieję"

21.11.2016, godz. 11:49
Źródło: Paulina Koziejowska

Edyta Olszówka to znana aktorka. Niestety czas działa na niekorzyść nas wszystkich, również artystki, która zaczyna odczuwać jego upływ. Wyznała nam, że... sztywnieje. Znalazła jednak sposób na swoją dokuczliwą dolegliwość. Co to jest?

Paulina Koziejowska z tv.se.pl rozmawiała niedawno ze znaną aktorką Edytą Olszówką. Okazało się, że aktorce brak aktywności fizycznej. Z tego powodu zapisała się na warsztaty jogi. Dlaczego wybrała akurat ten rodzaj ćwiczeń? - Bo myślę, że sztywnieję - odpowiedziała zupełnie szczerze artystka. - Brak elastyczności ciała, u mnie przekłada się na brak elastyczności w myśleniu. I tak pomyślałam, że tak muszę coś zacząć robić - wyznała.

- Jako dziecko trenowałam szermierkę, a teraz nie robię nic, więc postanowiłam zacząć i to był ten pierwszy krok, i mam nadzieję, że będę to kontynuować - opowiadała nam Edyta Olszówka. Jak wspomina pierwszy kontakt z jogą? - Ja nie ćwiczę, nie trenuję, więc było mi tego bardzo brak - przyznała. - Byłam raczej taka podkręcona i zauroczona. Oby tylko kontynuować, bo najgorzej jest taką praktyką dnia codziennego, że wtedy się zapomina - mówi aktorka.

Trzymamy kciuki za wytrwałość!

Zobacz: Edyta Olszówka szczerze: nie będę poprawiać urody

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: