ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Ed Sheeran zraniony szablą przez księżniczkę Beatrice

Ed Sheeran zraniony szablą przez księżniczkę Beatrice

29.11.2016, godz. 10:58
Ed Sheeran raniony przez Beatrice
foto: Twitter

Ed Sheeran raniony szablą przez księżniczkę Beatrice! Do wypadku z udziałem muzyka i przedstawicielki królewskiego rodu doszło podczas jednej z imprez. Beatrice dla żartów pasowała na rycerza innego piosenkarza, gdy zahaczyła szablą policzek Sheerana.

Sheeran raniony przez Beatrice! Skandal na imprezie z udziałem znanego wokalisty i przedstawicielki królewskiego rodu. Do zdarzenia doszło na początku listopada w Royal Lodge, będącym częścią zamku Windsor. Zagraniczne media zainteresowały się sprawą dopiero kilka tygodni po wypadku, po tym jak fani Sheerana zaczęli dociekać, skąd wzięła się szrama na jego twarzy. Z ustaleń gazet wynika, że blizna to pamiątka po szabli!

Księżniczka Beatrice zraniła Sheerana szablą!

Według relacji brytyjskich mediów, James Blunt (znany z piosenki "You Are Beautiful") zażartował podczas przyjęcia, że chciałby zostać pasowany na "sir Jamesa". Usłyszawszy jego życzenie Beatrice, księżniczka Yorku, sięgnęła po szablę, by nadać mu tytuł szlachecki. Właśnie wtedy doszło do wypadku. Beatrice nie zauważyła, że za jej plecami, a jednocześnie w polu rażenia szabli, stoi Ed Sheeran. Zamachęła się i... biała broń zrobiła szramę na policzku Sheerana. "The Independent" podaje, że piosenkarz trafił do pobliskiego szpitala, gdzie założono mu kilka szwów. Po zabiegu miał wrócić na imprezę. Nie wiadomo, czy pasowanie na szlachcica Jamesa Blunta zostało dokończone.

ZOBACZ: Uwaga! księżniczka Beatrycze za burtą

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: