ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy EDYTA FOLWARSKA VIDEOBLOG: Wróżbita Maciej pomoże schudnąć Rihannie?

EDYTA FOLWARSKA VIDEOBLOG: Wróżbita Maciej pomoże schudnąć Rihannie?

27.07.2017, godz. 08:00

Rihanna, Christina Aguilera, Charlize Theroni i Marta Wierzbicka - co łączy te panie? Wszystkie uległy nowej modzie w show-biznesie - przybieraniu na wadze! Co na to Panowie? Jak zawsze, wszystko na odwrót. Tomasz Karolak postanowił wyrzeźbić sześciopak i schudł 12 kg. Łukasz Jakóbiak spalił 9 kg. Wszelkie rekordy na siłowni pobił wróżbita Maciej, który zrzucił aż 30 kg! Z zupełnie innego powodu powiększyły się natomiast brzuszki Weroniki Rosati, Marty Żmudy-Trzebiatowskiej oraz Natalii Siwiec. Jesteście ciekawi o co chodzi? Obejrzyjcie wideo!

W tym sezonie wszystko stanęło na głowie. Panie przestały podążać katować się na siłowni, natomiast panowie ostro wzięli się za siebie. Dlaczego? To kryzys wieku średniego, walka o zdrowie czy polepszenie komfortu życia? Tego pewnie nigdy się nie dowiemy. Trzeba jednak przyznać, że efekty są powalające.

Tomasz Karolak zawsze był pulchny, przez co często dostawał rolę pociesznych "miśków". Aktor postanowił jednak zmienić swoje oblicze. Same ćwiczenia to nie wszystko. Ważne jest również co jemy i jak często. Jaki jest sekret diety Karolaka? - Rzuciłem mąkę i słodycze. A w każdym razie podjadam je coraz rzadziej - powiedział aktor.

Olaf Lubaszenko jeszcze całkiem niedawno nie przypominał siebie! Aktor cierpiał na depresję, która doprowadziła go do otyłości. Długo zmagał się z walką ze zbędnymi kilogramami, ale w końcu wrócił do dawnej formy.

Maciej Skrzątek znany jako Wróżbita Maciej zmienił się nie do poznania. Zrzucił sporo kilogramów. Jednak nie użył do tego magii. Całą przemiana jest zasługą zdrowej diety i częstych treningów. Maciej wie, że sama zmiana sylwetki to żaden sukces. Prawdziwym sukcesem jest utrzymać nową sylwetkę.

Chcecie wiedzieć więcej? Obejrzyjcie wideo. Z Edytą Folwarską - nic się nie ukryje!

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: