ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy EDYTA FOLWARSKA VIDEOBLOG: Pomysł Kaczyńskiego mógł ZNISZCZYĆ zespół Weekend? Zobacz, dlaczego

EDYTA FOLWARSKA VIDEOBLOG: Pomysł Kaczyńskiego mógł ZNISZCZYĆ zespół Weekend? Zobacz, dlaczego

20.07.2017, godz. 07:30
Źródło: Kamil Kacperczyk

Gwiazdy słyną z zamiłowania do ładnych samochodów. Uwielbiają luksusowe i szybkie auta, które spalają kosmiczne ilości paliwa. Co byłoby, gdyby ceny rzeczywiście wzrosły? Ile za paliwo zapłaciłby Radek Liszewski z zespołu Weekend? Obejrzyjcie wideo!

Pojazdy gwiazd są sporo warte. Nie wszyscy celebryci sami płacą za swoje nowe cztery kółka. Często dostają od producentów samochody, a do kompletu opony czy bony na paliwo. W zamian mają pokazywać się nimi na przykład podczas różnych imprez, a także pozwalać na fotografowanie podczas korzystania z nich.

Kto jeździ najdroższym samochodem?

Ceny samochodów gwiazd wahają się od 100 tysięcy złotych do 1 miliona złotych. Niekwestionowanym królem w posiadaniu aut jest Tomasz Karolak. W swoim garażu ma w sumie pojazdy warte 2 MILIONY złotych. Luksusowe cztery kółka posiadają także Doda, Kuba Wojewódzki, Małgorzata Socha, Zenek Martyniuk. Bank rozbija Marina Łuczenko-Szczęsna, której samochód wart jest MILION złotych i był specjalnie dla niej przerabiany przez braci Collins.

Czym wożą się zagraniczne gwiazdy?

Ulubionym wozem Colina Farella jest stary, 20-letni Ford Bronco. Nieco nowszymi pojazdami, ale równie wielkimi jak terenowe Bronco, są Cadillac Escalade czy Chevrolet Suburban.

Justin Bieber, jest właścicielem m.in. najszybszego, seryjnie produkowanego auta na świecie. Wokalista jest właścicielem m.in. Bugatti Veyrona Grand Sport, którego wartość to około 2,6 mln euro (ok. 10 mln zł).

Arnold Schwarzenegger, emerytowany kulturysta oraz były gubernator stanu Kalifornia ma wielką słabość do potężnych maszyn. Gwiazdor kina akcji sprowadził sobie do USA z Niemiec mocarną ciężarówkę Unimoga! Wszędołaz marki Mercedes-Benz to jeden z najlepszych terenowych pojazdów na świecie, któremu nie straszna żadna przeszkoda.

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: