ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Edyta Górniak lepsza od Whitney Houston? Zobacz nagranie!

Edyta Górniak lepsza od Whitney Houston? Zobacz nagranie!

09.09.2016, godz. 10:14
Edyta Górniak
foto: YouTube

Edyta Górniak wykonała utwór „I Have Nothing”, zmarłej przed czterema laty, Whitney Houston. Polska diwa wystąpiła na żywo z jej producentem - Davidem Fosterem. Jak wypadła?

Niedawno Edyta Górniak wystąpiła na zamkniętym koncercie w ambasadzie Indonezji. Wokalistka zaśpiewała wielki przebój Whitney Houston -  „I Have Nothing”. Na scenie towarzyszył jej David Foster – kanadyjski producent muzyczny, który w swojej karierze współpracował ze zmarłą przed czterema laty gwiazdą. Foster może się również pochwalić współpracą z Johnem Lennonem, Michaelem Jacksonem czy Celine Dion.

Utwór „I Have Nothing” znalazł się na ścieżce dźwiękowej kultowego filmu „Bodyguard” z Whitney Houston i Kevinem Costnerem. Z całą pewnością jest jednym z największych hitów zmarłej piosenkarki. Singiel w wykonaniu Houston w 1993 roku był nominowany do Oscara. A tylko w Stanach Zjednoczonych rozszedł się w ilości ponad pół miliona kopii.

Koncert z Davidem Fosterem z pewnością był dla Edyty Górniak wielkim przeżyciem i wyróżnieniem. Choć jej występ znalazł się na YouTube zaledwie trzy dni temu, wyświetlono go już prawie 50 tysięcy razy. Zobacz, jak polska diwa poradziła sobie z utworem Whitney Houston!

Zobacz: Gojdź uderza w Korwin Piotrowską: "Uważałem ciebie za osobę, która ma coś pod deklem!"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: