ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Edyta Górniak odwołuje koncerty z powodu stanu zdrowia!

Edyta Górniak odwołuje koncerty z powodu stanu zdrowia!

17.11.2016, godz. 09:14

Edyta Górniak wiele ostatnio przeszła. Jej syn Allan, miał problemy ze zdrowiem. Przebył dwie operacje, które na szczęście zakończyły się sukcesem lekarzy. Niestety ogromny stres na jaki wystawiona była Edyta, spowodował, że jej organizm stracił odporność. Gwiazda złapała wirusa, przez którego straciła głos. Z powodu choroby postanowiła odwołać najbliższe koncerty.

Edyta Górniak przeżyła niedawno wiele stresów. Operacje ukochanego syna Allana spowodowały, że organizm gwiazdy osłabł. Górniak złapała wirusa, przez którego straciła głos. Swój dramat opisała na Facebooku. Poziom stresu, który udźwignęłam jako matka wywołał w moim organizmie wstrząs i kiedy tylko mój Syn stanął o własnych siłach i nie musiałam już być silna dla niego, mój organizm powiedział - dość - czytamy w poście gwiazdy. - Lekarze zdiagnozowali u mnie wyczerpanie i ropne wirusowe zakażenie górnych dróg oddechowych. Mimo przyjęcia wielu medykamentów, w tym także sterydów, organizm mój nie regeneruje się i nadal nie odzyskałam głosu. Rokowania lekarzy nie dały mi żadnej nadziei, że bede mogła stanąć na scenie przez najbliższe 2 tygodnie - wyznaje Górniak.

Gwiazda postanowiła odwołać najbliższe koncerty w Polsce. Występ LoVe 2 LoVe z okazji 44 urodzin gwiazdy miał odbyć się w najbliższą niedzielę. Gwiazda przeprosiła swoich fanów za pośrednictwem Facebooka. - Jest mi ogromnie przykro, że nie spotkamy się w najbliższą niedziele, ale mój stan zdrowia nie pozwala mi na przylot do Polski. Jestem pełna zrozumienia, że wielu z Was przekładało swoje plany, aby być częścią tego Jubileuszowego Koncertu, tym bardziej jestem przygnębiona, ale wobec całej sytuacji czuję się zupełnie bezsilna - wyjaśnia diwa. - Organizator i Producent trasy szukają już nowej daty dla Koncertu "LoVe 2 LoVe" -zapewnia fanów.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Zobacz: Edyta Górniak z okazji urodzin życzy sobie nowej miłości

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: