ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Edyta Górniak po podróży w pociągu apeluje o pomoc

Edyta Górniak po podróży w pociągu apeluje o pomoc

24.08.2016, godz. 10:43
Edyta Górniak odnowiła wiarę dzięki ŚDM?
foto: © AKPA

Edyta Górniak z wielkimi oczami sarenki apeluje o pomoc! Przy okazji diwa przyznała się do podróżowania pociągiem relacji Kraków-Warszawa. Jaka smutna przygoda przytrafiła się gwieździe w polskim pociągu?

Niemiła przygoda Edyty Górniak podczas podróży pociągiem. Piosenkarka musiała zaapelować o pomoc. Na Instagramie Górniak znajdziemy jej zdjęcie z filtrem sarenki. W podpisie fotografii pojawiła się prośba o pomoc w odnalezieniu zgubionego bagażu. Jak się okazuje, diwa, podróżując pociągiem z Krakowa do Warszawy, zgubiła prezent od przyjaciółki. Konkretnie chodzi o kapelusze i okulary. Teraz Górniak prosi o pomoc, zapewniając, że uczciwego znalazcę czeka nagroda w postaci dwóch biletów VIP na finałowy koncert "LoVe 2 LoVe" z wejściem za kulisy, oraz bonusową wspólną kolację. "Bardzo czekam na tą kolację" - zapewnia gwiazda i sarnimi oczkami patrzy na internautów.

Jak była reakcja fanów na apel Edyty Górniak. Część z nich dała wyraz zdziwieniu, faktem, że gwiazda podróżuje pociągiem. Część zachwycała się urodą piosenkarki. Ale zdecydowana większość przyłączyła się do apelu i życzyła sukcesu w poszukiwaniach zguby.

ZOBACZ: Edyta Górniak wydała 40 tys. złotych na wakacje w Stanach


REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: