ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości gwiazdy Edyta Górniak wyznaje: Święta spędzę w kościele

Edyta Górniak wyznaje: Święta spędzę w kościele

15.04.2017, godz. 02:00
Edyta Górniak
foto: © AKPA

Edyta Górniak (45 l.) kocha Święta Wielkanocne. W tym roku artystka postanowiła się wyciszyć i zamierza je spędzić tylko z synkiem Allanem (13 l.).

- Ja święta na pewno będę spędzała w kościele. Myślę, że po śniadaniu pójdę do kościoła i będę w nim sobie tak siedziała - wyznaje Edyta w rozmowie z "Super Expressem" i dodaje: - Święta Wielkiej Nocy są dla mnie bardzo ważne, chociażby ze względu na to, że to właśnie w Wielkanoc trzy lata temu zbliżyłyśmy się z moją mamusią. To już trzy lata. Od tego czasu nasza relacja jest bardzo piękna.

Artystka podkreśla, że pomimo tysięcy kilometrów dzielących ją od rodziny wszystko będzie tradycyjne. - Na pewno będzie świąteczne śniadanie i jajeczko. Gdybym była z mamą, to na pewno jadłabym wszystko, co jest na stole. Ale tym razem nie spędzam świąt z najbliższą rodziną i wtedy zawsze robię sobie post. Nie robię biesiady, jeśli nie ma z kim - wyznaje.

A co z zapowiadaną przez Joannę Krupę (37 l.) wspólną świąteczną biesiadą? - No, nie wiem. Zobaczymy... - mówi wykrętnie piosenkarka.

ZOBACZ: Koszyk wielkanocny 2017. Drożyzna na Wielkanoc. Za co zapłacimy najwięcej? [INFOGRAFIKA]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: