ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Edyta Górniak wydała 40 tys. złotych na wakacje w Stanach

Edyta Górniak wydała 40 tys. złotych na wakacje w Stanach

22.08.2016, godz. 09:35
Edyta Górniak na wakacjach za 40 tys. złotych
Piosenkarka spędziła kilka tygodni w Stanach Zjednoczonych foto: Instagram

W wakacje Edyta Górniak wyjechała do gorącej Kalifornii. To właśnie tam wynajęła willę z zejściem wprost na plażę, gdzie wraz z Allankiem mogła wpatrywać się w fale oceanu. Na taki luksus wydała 40 tys. złotych!

Edyta Górniak oraz jej syn Allan uwielbiają Stany Zjednoczone. Wybór Kalifornii jako cel wakacji wydawał się oczywisty. Ze spokojnego Krakowa mama z synkiem ruszyli za ocean, aby właśnie tam naładować akumulatory. Jak donosi dwutygodnik "Show" Edyta Górniak wynajęła w Malibu ekskluzywną willę z zejsciem wprost na plażę, za co zapłaciła 40 tysięcy złotych. Na Instagramie gwiazdy, przekonamy się, że na za taaakie widoki warto było wydać fortunę. Edyta i Allanek codziennie mogli podziwiać fale oceanu wprost z tarasu wynajętej willi. Piosenkarka nie kryła przy tym swej wdzięczności. Pod fotografiami z kalifornijskim zachodem słońca, często umieszczała podpisy: "Boże dziękuję ci za te cuda".

Pobyt w Stanach dał Edycie Górniak siłę do podejmowania kolejnych wyzwań. Już we wrześniu będziemy ją podziwiać w roli jurorki nowego talent show dla dzieci "Hit, hit, hurra".

ZOBACZ: Ubrania Edyty Górniak kupisz w... Empiku!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: