ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Edyta Górniak znów zakochana!

Edyta Górniak znów zakochana!

29.06.2017, godz. 02:00
Edyta Górniak
Edyta Górniak foto:

Edyta Górniak (45 l.) w Los Angeles zaczęła nowe życie i wszystko wskazuje na to, że znalazła też nową miłość. Właśnie pochwaliła się zdjęciami, na których wtula się w przystojnego Amerykanina. Mężczyzna jest młodszy od Edyty o 10 lat.

Jeszcze kilka tygodni temu mówiło się, że Górniak poznała w Los Angeles przystojnego prawnika o śnieżnobiałym uśmiechu i nienagannym stylu. To jednak nie on skradł jej serce. Edyta wybrała młodszego. Jej nowa sympatia ma zaledwie 35 lat. Ale 10-letnia różnica wieku nie stanowi dla nich żadnego problemu. Para świetnie się ze sobą czuje i dobrze dogaduje. Uwielbiają wspólne spacery po plażach Venice i Santa Monica. Razem oglądają ukochane przez Edytę kalifornijskie zachody słońca. Dla gwiazdy najważniejsze jest jednak to, by jej nowego chłopaka polubił jej syn Allan (13 l.).

Górniak od zawsze była kochliwa, a młody Amerykanin to jej kolejna zdobycz. Gwiazda przez 5 lat była żoną Dariusza K. (41 l.). Zanim poznała muzyka, kochała się w aktorze Dariuszu Kordku (52 l.) oraz dziennikarzach: Piotrze Gembarowskim (47 l.), Piotrze Kraśko (46 l.) i Robercie Kozyrze (49 l.). Po rozwodzie z Krupą jej serce na dłużej skradł prawnik Piotr Schramm (42 l.). Gwiazda romansowała też z dużo młodszym producentem swojej płyty, Michałem Nocnym (33 l.).

ZOBACZ: Joanna Krupa o Edycie Górniak: Moja c*******

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: