ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Edyta Herbuś czuje się niezaspokojona

Edyta Herbuś czuje się niezaspokojona

21.11.2016, godz. 02:00
Edyta Herbuś Mariusz Treliński
Edyta Herbuś Mariusz Treliński foto: AKPA

Jak to możliwe? Jeszcze niedawno święciła triumfy w USA razem z ukochanym Mariuszem Trelińskim (54 l.) i wspominała o tym, że jest gotowa na dziecko. Najwyraźniej dopadł ich jakiś poważny kryzys. Wpisy aktorki nie pozostawiają wątpliwości - Edyta czuje, że nie dostaje tego, co powinna, że nadzieje i oczekiwania co do wspólnej przyszłości nie mają pokrycia w rzeczywistości. Nigdy wcześniej nie pisała tak o swoim związku.

Niestety, udana kariera zawodowa nie zawsze idzie w parze z sukcesem w życiu prywatnym. Przekonała się o tym Edyta Herbuś. Od pięciu lat jest związana z reżyserem i kompozytorem Mariuszem Trelińskim. Para doskonale prezentuje się wspólnie na salonach - tak krajowych, jak i zagranicznych. Wszak ukochany tancerki to ceniony na całym świecie twórca teatralny.

Herbuś również nie może narzekać. Ma rolę w popularnym serialu "Klan", spełnia marzenia i gra w sztukach teatralnych. A jednak w miłości nastał zastój.

Ostatnio na swoim profilu na Facebooku zamieściła wpis przepełniony goryczą i rozpaczą: "Czasami nasze neurotyczne potrzeby tak silnie aktywizują się w bliskim związku, że nikt nie może unieść naszych nieadekwatnych oczekiwań, a my nie możemy wytrzymać narastających frustracji z powodu ich niezaspokajania". To cytat z opracowania naukowego Wojciecha Eichelbergera (72 l.), znanego polskiego psychoterapeuty. Edyta poleca również link do jego artykułu "Jak pokonać kryzys w związku".

Czyżby było aż tak źle i nasza gwiazda czuła się tak bardzo niezaspokojona? Miejmy nadzieję, że to tylko chwilowa jesienna depresja.

Zobacz: Renata Kaczoruk zyskała na Azja Express?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: