ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Edyta Herbuś NAGO w Playboyu! [ZDJĘCIA]

Edyta Herbuś NAGO w Playboyu! [ZDJĘCIA]

19.05.2017, godz. 11:56
EDYTA HERBUŚ W PLAYBOYU.
foto: SUPER EXPRESS / ARCHIWUM

Tancerka trafiła na okładkę czerwcowego Playboya! Edyta Herbuś jeszcze nigdy nie odsłoniła tak bardzo swojego pięknego ciała! Czyżby po rozstaniu z Mariuszem Trelińskim postanowiła wrócić do dawnego wizerunku?

Edyta Herbuś w Playboyu rozbierze się bardziej, niż kiedykolwiek dotąd. W ostatnich latach tancerka była kojarzona raczej jako elegancka partnerka Mariusza Trelińskiego, dyrektora Teatru Wielkiego opery Narodowej. Pokazywała się wśród elit w kraju i rozwijała swoją karierę aktorską. Jednak wygląda na to, że po rozstaniu z Trelińskim postanowiła wrócić do swojego dawnego, bardziej prowokacyjnego stylu.

PLAYBOY się zmienia, więc ja zmieniam zdanie. - tłumaczy Edyta Herbuś. - Postanowiłam zabawić się playboyową konwencją w moim własnym stylu - naturalnie i kobieco, w obiektywie innej kobiety. Nie zgadzam się z założeniem, że mężczyźni chcą widzieć nas jednowymiarowo, według stereotypów.Ta sesja jest portretem kobiety, która lubi i akceptuje siebie prawdziwą, bez blichtru, botoksu i plastiku. Wygląda pięknie, bo lubi swoje ciało i pozostaje w zgodzie ze sobą. Z radością dzielę się swoją wizją kobiecości właśnie w PLAYBOYU" - dodaje tancerka.

Jak możemy przeczytać na stronie playboy.pl - Od lat zapraszaliśmy Edytę na sesję i cieszymy się, że w końcu udało nam się ją namówić. Efekt przerósł nasze oczekiwania – z jednej strony jest zmysłowo i niewinnie, ale z drugiej odważnie i przekornie -

Niespodzianka. Od dziś w sprzedaży nowy Playboy a w nim Edyta Herbuś. #playboy

Post udostępniony przez Playboy (@playboy_polska) 19 Maj, 2017 o 12:29 PDT

Zapowiada się gorąco! A co wy sądzicie o sesji Edyty?

ZOBACZ: Reni Jusis nago w ogródku? Tym zdjęciem zszokowała Instagram

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: