ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Cudowna przemiana Edyty Pazury: "Po prostu schudłam"!

Cudowna przemiana Edyty Pazury: "Po prostu schudłam"!

29.01.2014, godz. 09:32
EDYTA PAZURA, CEZARY PAZURA
Gdy Edyta związała się z Cezarym Pazurą, szybko odnalazła się w polskim show-biznesie. Coraz częściej pojawiała się u boku aktora na bankietach, a nawet dostała swój program w Polsat Cafe. Zagrała także w filmie Weekend wyreżyserowanym przez męża foto: © AKPA

Zniknęły krzywe zęby, pulchne policzki i lwia zmarszczka. Edyta Pazura nie przypomina już dziewczyny sprzed 5 lat. Jak to możliwe? - Po prostu schudłam 12 kg - zarzeka się gwiazda.

Metamorfoza Edyty Pazury nawet na pierwszy rzut oka robi wielkie wrażenie. Specjalnie dla "Super Expressu" na zmianę gwiazdy fachowym okiem spojrzał ekspert Piotr Kaszubski.

- Wyraźnie widać, że pani Pazura dokonała wolumetrii policzków kwasem hialuronowym - wyjaśniał. Zabieg ten wykonuje się w celu poprawienia owalu twarzy, podniesienia opadającej skóry. Również czoło raz lwia zmarszczka są idealnie gładkie, co może świadczyć o podaniu toksyny botulinowej. To, co widać, to także toksyna botulinowa w okolicach oczu i przy zmarszczkach poprzecznych czoła. Wydaje mi się, że korzystała także z mezoterapii igłowej kwasem hialuronowym i witaminami - wyliczył Kaszubski.

Fachowa ocena eksperta nie przypadła do gustu żonie aktora. Zareagowała błyskawicznie.

- Hahahahaha... Jeszcze zapomnieli że miałam łamany nos, doklejane uszy, wydłużane czoło, naciągnięte nogi i ręce, wykręcane zęby i blond perukę na zamówienie. Panu Kaszubskiemu który tak chętnie wypowiada się na temat moich "operacji" proponuje bieżnikowanie opon mózgowych. Niech wprowadzi tę usługę do swojej kliniki - napisała na swoim profilu.

Dodała jeszcze, że nawet nie wie, co to wolumetria policzków. - Być może są one wynikiem tego, że przez ostatnie 5 lat schudłam 12 kg - stwierdziła Pazura.

Przekonała Was?

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: