ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Edyta Pazura wspomina pierwsze spotkanie z Cezarym w PKP

Edyta Pazura wspomina pierwsze spotkanie z Cezarym w PKP

01.06.2017, godz. 10:24
Edyta Pazura i Cezary Pazura - miłość z PKP
Para poznała się 10 lat temu foto: AKPA

Edyta Pazura wspomina na Facebooku pierwsze spotkanie ze swoim przyszłym mężem - aktorem Cezarym. Przypomnijmy, że ich znajomość zaczęła się od wspólnej podróży w pociągu. Edyta do tej pory jest wdzięczna polskim koleją! Co napisała w 10 rocznicę znajomości?

Miłość Cezarego Pazury do młodszej o 26 lat Edyty (wtedy jeszcze Zając) narodziła się w pociągu relacji Kraków - Warszawa dokładnie dziesięć lat temu. Dekadę znajomości z ukochanym Edyta postanowiła uczcić krótkim wpisem na Facebooku.

- Kochanie. Dokładanie 10 lat temu o 5.55 w pociągu relacji Kraków - Warszawa spotkały się nasze drogi. W tym wyjątkowym dniu dedykuje Ci moją ukochaną Martę Frej

Nie da się ukryć, że Edyta ma za co dziękować mężowi. Od czasu tej podróży z nieznanej nikomu 18-latki stała się bywającą na salonach celebrytką. Założyła też rodzinę, wychodząc za mąż w zaawansowanej ciąży w wieku 21 lat. Para, pomimo nieżyczliwych uwag na początku ich znajomości, tworzy zgodne małżeństwo. Wspólnie wychowują dwójkę dzieci - Amelię i Antoniego.

ZOBACZ: Edyta Pazura wyszła za mąż w 8. miesiącu ciąży: "Byłam uciekającą panną młodą"

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: