ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Edyta Zając-Rzeźniczak pokazała umięśniony brzuch. Fani chcą z niej zrobić drugą Lewandowską

Edyta Zając-Rzeźniczak pokazała umięśniony brzuch. Fani chcą z niej zrobić drugą Lewandowską

30.06.2017, godz. 12:40
Edyta Zając-Rzeźniczak pokazała umięśniony brzuch. Fani chcą zrobić z niej drugą Lewandowską
To trzeba przyznać - Edyta Zająć-Rzeźniczak ma idealną figurę foto: Instagram

Internauci chcą zrobić z Edyty Zając-Rzeźniczak drugą Lewandowską? Wszystko przez TO zdjęcie!

Edyta Zając-Rzeźniczak wraz z mężem Kubą Rzeźniczakiem spędza wakacje w Dubaju. Podczas urlopu nie zapomniała o swoich fanach. Modelka umieściła na Instagramie zdjęcie z basenu i... wywołała falę zachwytu nad swoją zgrabną sylwetką. "Idealny brzuch", "Świetna sylwetka", "Ja nie wiem jak można być tak piękną kobietą, niesamowite" - to tylko część z opinii internautów. Faktycznie wystarczy spojrzeć na zdjęcia (w galerii powyżej artykułu), by przekonać się, że jest się nad czym zachwycać. Co więcej, internauci zaczęli prosić modelkę o zdradzenie przepisu na zgrabną sylwetkę. Pojawiły się prośby o film instruktażowy z jej ćwiczeniami na płaski brzuch.

@edyta_zajac masz idealna figurę. Czy mogłabyś kiedyś pokazać zestaw ćwiczeń, które robisz - apeluje jedna z fanek

- Zgodzę się. Trening z @edyta_zajac to by była jakaś nowość. Uwielbiam cię i w Agencie cały czas trzymałam za Ciebie kciuki. Życzę cudownego wypoczynku czy wypoczynku i przepięknej pogody - wtóruje kolejna.

Czy Edyta podejmie wyzwanie i zostanie kolejną fit-trenerką, jak Anna Lewandowska? Niestety. Żona Kuby Rzeźniczaka nie ma zamiaru wchodzić na pole działalności żony Lewandowskiego.

- Dziękuję. Nie jestem jednak odpowiednią osobą, żeby pokazywać innym ćwiczenia. sama jestem pilnowana przez mojego trenera, żeby wszystko dobrze wykonywać i nie zrobić sobie krzywdy - odpowiedziała fankom.

ZOBACZ: Sara Boruc rozczarowana wakacjami na Hawajach?

Źródło: X-NEWS
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: