ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Eliza o swojej córce: "Victoria jest szatanem!"

Eliza o swojej córce: "Victoria jest szatanem!"

23.11.2016, godz. 10:13
Źródło: Paulina Koziejowska

Elizka z Warsaw Shore niedawno ponownie została matką. Jej młodsza córeczka Kornelka nie sprawia żadnych problemów. Jest wręcz aniołem. Zupełnym jej przeciwieństwem jest pierwsza córka Trybsonów - Victoria Elizabeth. Rodzice porównują ją do diabła!

Od kiedy Trybsonowie odeszli z Warsaw Shore, jest o nich trochę ciszej. Nadal jednak pojawiają się na ich temat informacje z powodu ich dzieci. Niedawno Eliza urodziła drugą córeczkę - małą Kornelkę. Redaktorka tv.se.pl. Paulina Koziejowska spotkała się z popularną parą i zapytała jak radzą sobie z dwójką dzieci. Odpowiedź Elizy okazała się zaskoczeniem!

- Doszły obowiązki, też przez to, że poświęcałam się w ostatnim czasie dużo, dla treningów Pawła - opowiada o wspieraniu swojego ukochanego Trybsona Elizka. - Zrobiłam się taka domowniczka bardziej. Cały czas w domu. Wychodziłam tylko wtedy, kiedy musiałam coś naprawdę załatwić - wspomina celebrytka. - Dobrze, że to drugie dziecko nie jest takim czortem, jak Ta Victoria nasza, małym szatanem i jest po prostu grzeczna - śmieje się dumna mama. Ciekawe po kim Victoria odziedziczyła charakterek?

Zobacz: Trybsonowa ma dwa duże powody, by wrócić do tv

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: