ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Elwira Mejk lepsza od Szulim!

Elwira Mejk lepsza od Szulim!

23.11.2016, godz. 05:00
ELWIRA MEJK
ELWIRA MEJK foto:

Stało się! Świat disco polo doczekał się swojego programu, w którym pod lupę trafią dokonania wykonawców tej muzyki - tak te sceniczne, jak i bardziej prywatne. Tej jesieni w ramówce Polo TV pojawił się program "Polokoktajl", którego prowadzącą jest Elwira Mejk!

Formuła programu zbliżona jest nieco do "Na językach" Agnieszki Szulim (38 l.). Elwira z zespołu Mejk śmiało wytknie kolegom z branży błędy i różne zachowania. A swoimi komentarzami wspierać ją będą Cayra, wokalistka Groovebusterz, oraz dziennikarz Romek Wrzosek.

Trzeba przyznać, że Elwira wykazuje się sporą odwagą, bo w każdym słowie może narazić się kolegom z branży, w której sama siedzi od lat. Po cichu mówi się, że Elwira wypadła lepiej niż jej koleżanka z TVN. - "Elwi" jest lepsza niż Szulim. Jej wiedza jest ogromna, każdy jej komentarz, mimo że jest przytykiem, to ma klasę, no i nasz biznes zna od podszewki - mówi nam Cayra. - A co na to sama zainteresowana? - Mam więcej pomysłów od Szulim - śmieje się w rozmowie z nami Elwira i dodaje: - Jeszcze nikomu nie podpadłam! Czasami bywam uszczypliwa, ale ludzie to lubią. Na szczęście osoby z naszej branży mają do siebie dystans. Trochę bawią mnie te porównania do Szulim. Zapewniam, że mam jeszcze wiele pomysłów na inne programy i oczywiście na kolejne piosenki.

Zobacz: Dzik chciał zabić Elwirę z Mejk

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: