ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Eska Music Awards 2016 - BILETY, gdzie kupić wejściówki na galę?

Eska Music Awards 2016 - BILETY, gdzie kupić wejściówki na galę?

18.08.2016, godz. 10:44
Eska Music Awards 2016
foto: Facebook

Gala Eska Music Awards 2016 zbliża się wielkimi krokami. Sprawdź gdzie kupić bilet na to wielkie muzyczne wydarzenie, które 26. sierpnia odbędzie się w Szczecinie. Zobacz również, w jaki sposób można zdobyć wejściówkę za darmo!

Eska Music Awards 2016 zbliża się wielkimi krokami. 26. sierpnia o godzinie 20.30 rozpocznie się uroczysta gala wręczenia statuetek dla najlepszego artysty, zespołu czy największego hitu. Bilety na to wyjątkowe muzyczne wydarzenie są jeszcze dostępne. Ale co zrobić, gdy nie stać nas na wejściówkę? Otóż jest sposób, by wziąć udział w imprezie całkiem za darmo. Wystarczy zagłosować na swojego faworyta i mieć odrobinę szczęścia.

Od 4. lipca na stronie Eska Music Awards rozpoczęło się głosowanie. Oddając głos na swojego ulubionego wykonawcę, hit czy zespół można wygrać wejściówkę na uroczystą galę Eska Music Awards 2016, która odbędzie się w Szczecinie.

Dla tych, którzy nie chcą liczyć tylko na szczęście w konkursie, mamy dobrą wiadomość. Bilety na ESKA Music Awards 2016 dostępne są na eBilet.pl, www.KupBilecik.pl oraz www.twojbilet24.pl. Wybieracie się do Szczecina?

Zobacz: Lewandowscy: Bardzo chcemy mieć dziecko!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: