ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości gwiazdy Eurowizja 2017. Wiemy, z kim Kasia Moś wystąpi na scenie

Eurowizja 2017. Wiemy, z kim Kasia Moś wystąpi na scenie

14.04.2017, godz. 12:08
kasia moś
Kasia Moś to doświadczona wokalistka. Kiedyś występowała nawet z zespołem The Pyssycats Dolls! Nic dziwnego, że znalazła się w finale! foto: PrintScreen YouTube

Kasia Moś będzie reprezentować Polskę na Eurowizji 2017 w Kijowie. Na scenie nie wystąpi jednak sama. Sprawdźcie, kto będzie jej towarzyszył.

Kasia Moś będzie walczyć o zwycięstwo na Eurowizji 2017. Czy uda jej się zakwalifikować do finału? O tym przekonamy się w maju. Zdaniem ekspertów piosenka "Flashlight" jest bardzo konkursowa, nie pozostaje nam więc nic innego jak trzymać kciuki za Kasię.

A kto będzie jej towarzyszył na scenie? To bardzo bliska jej osoba - brat Mateusz. "Jesteśmy bardzo zżyci. Mateusz zawsze mi towarzyszy w ważnych dla mnie momentach. Na co dzień ze mną koncertuje. Komponował moją pierwszą płytę, współkomponował drugą" - powiedziała Party.pl

Kasia Moś liczy, że obecność jej brata pozwoli jej zminimalizować stres. "Wystarczy, że mi powie, że wszystko będzie dobrze i od razu się uspokoję. Zresztą, wystarczy, że tylko na niego spojrzę i już będzie lepiej" - opowiedziała. Przyznała także, że zdaje sobie sprawę, że ma wielkie szczęście, że nie dość, że jej brat jest muzykiem, to jeszcze że tak świetnie się dogadują.

Trzymamy kciuki!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: