ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Ewa Błaszczyk zagra w filmie o dziecku w śpiączce

Ewa Błaszczyk zagra w filmie o dziecku w śpiączce

25.08.2016, godz. 09:28

Ewa Błaszczyk od 16 lat walczy o wybudzenie ze śpiączki swojej córki, Oli Janczarskiej. Nie może jednak poświęcić całego czasu chorej córce. Jakoś musi się utrzymać. Już niebawem zobaczymy ją po raz pierwszy w filmie familijnym zatytułowanym "Za niebieskimi drzwiami".

Ewa Błaszczyk udzieliła ostatnio wywiadu magazynowi "Viva". Powiedziała w nim, że pragnie wrócić do zawodu. Okazuje się, że niebawem zobaczymy aktorkę w pierwszym w jej życiu filmie familijnym, w którym zostanie poruszony problem śpiączki. Nic dziwnego, że przyjęła tę rolę. W końcu od 16 lat zajmuje się chorą córką.  - Pierwszy raz biorę udział w kinie familijnym - wyznała Błaszczyk. - Gram ciotkę Agatę, której nie ma w realnej rzeczywistości, ale jest w wyobraźni dziecka w śpiączce - zdradziła aktorka.

Mowa o filmie "Za niebieskimi drzwiami", którego scenariusz powstał na podstawie książki Marcina Szczygielskiego. Większość filmu będzie działa się w wyobraźni chłopca. - Opiekuję się nim, jestem z nim w jego świecie, po tamtej stronie - mówi o swojej roli Błaszczyk. To nie jedyne przedsięwzięcie aktorki. Już od września będziemy mogli oglądać ją w roli prowadzącej nowego programu na TVP pod tytułem Szeptem.

Zobacz: Ewa Błaszczyk poprowadzi nowy program w TVP!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: