ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości gwiazdy Ewa Chodakowska ZAATAKOWANA przez fankę: Katolicki bełkot!

Ewa Chodakowska ZAATAKOWANA przez fankę: Katolicki bełkot!

14.04.2017, godz. 13:11
Ewa Chodakowska
foto: EAST NEWS

Ewa Chodakowska złożyła swoim fanom życzenia na Wielkanoc. I kto by pomyślał, że te katolickie słowa tak zbulwersują niektórych internautów, którzy nazwali życzenia trenerki "katolickim bełkotem"?!

Ewa Chodakowska jest jedną z najpopularniejszych i zarazem jedną z najbardziej lubianych trenerek fitness. Wiele kobiet zawdzięcza jej nie tylko pomoc w uzyskaniu wymarzonej figury, ale także poprawę stylu życia. Mało kto mógłby się spodziewać tego, że Ewa Chodakowska, która jest fitnessowym guru sporej grupy kobiet w Polsce, padnie ofiarą hejtu! Trenerka na Facebooku zamieściła życzenia z okazji zbliżającej się Wielkanocy. Nawiązała w nich do słów papieża Jana Pawła II. "Życzę wam wszystkim, drodzy bracia i siostry, byście przeżywali to Triduum sacrum, czwartek, piątek, Wielką Sobotę, wigilie paschalną a potem Wielkanoc, coraz głębiej. Przeżywali, ale także dawali świadectwo. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!" - napisała Ewa.

Pod postem posypała się fala krytyki.  "Co Ty Ewka nie wspierasz kobiet w walce o ich prawa ale wrzucasz jakiś katolicki bełkot? Ja Ci życzę żebyś otworzyła oczy. Mogłabyś zrobić tyle dobrego dla kobiet w Polsce..." - napisała jedna z internautek. Wtedy Ewa Chodakowska odnosząc się do hejterskich wpisów zwróciła uwagę na istotną kwestię. "Właśnie w tej chwili wykazałaś się kompletnym brakiem tolerancji..Odbierasz mi prawo wolności słowa.. prawo o które walczysz..Wolność wyboru!! Tak? Zatem hipokryzje odłóż na bok.. Jest Wielki Piątek.. ja jestem katoliczką.. praktykującą! Jeśli ten fakt Cię razi, a moje refleksje nazywasz bełkotem, w tej samej chwili strzelasz sobie w kolano.." - odpowiedziała internautce Ewa Chodakowska.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: