ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Ewa Kasprzyk chwali się życiem SEKSUALNYM: Uprawiajmy seks, pięćdziesięciolatki mogą być ATRAKCYJNE

Ewa Kasprzyk chwali się życiem SEKSUALNYM: Uprawiajmy seks, pięćdziesięciolatki mogą być ATRAKCYJNE

29.05.2012, godz. 14:31
EWA KASPRZYK
foto: SE.pl

Ewa Kasprzyk podziela zdanie swojej koleżanki po fachu, Bożeny Dykiel. W wywiadzie dla tygodnika TWOJE IMPERIUM przekonuje do seksu po 50-tce. Według niej on też może być rewelacyjny i nie warto z niego rezygnować. Aktorka wyznała, że  ta przyjemność sprawia, że mamy błysk w oku, czujemy się piękne oraz pożądane.

Ewa Kasprzyk została zwolniona z serialu "Na dobre i na złe". Pomimo tego nie traci optymizmu i werwy. W wywiadzie udzielonym dla tygodnika "Twoje Imperium" opowiada o zaletach seksu po 50-tce. Aktorka podziela zdanie Bożeny Dykiel. Według aktorki przekroczenie tego wieku nie oznacza, iż życie zmierza ku końcowi. Przekonuje, że nie warto rezygnować z przyjemności.

- Uprawiajmy seks, bo dzięki temu mamy ten błysk w oku, który sprawia, że czujemy się piękne i pożądane... Kiedyś o kobietach po pięćdziesiątce mówiło się, że powolutku czołgają się w stronę cmentarza. Dziś granica młodości przesunęła się, pięćdziesięciolatki też mogą być atrakcyjne - wyznała 55-letnia gwiazda.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: