ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Ewa Minge dostała odznaczenie od Donalda Trumpa!

Ewa Minge dostała odznaczenie od Donalda Trumpa!

15.11.2016, godz. 13:00
EWA MINGE
EWA MINGE foto: AKPA

Ewa Minge doceniona przez prezydenta Stanów Zjednoczonych. Polska projektantka pochwaliła się odznaczeniem, które otrzymała od Donalda Trumpa! "Podpis prezydenta mam na ścianie i kilka innych asów w rekawie" - chwali się Minge

Ewa Minge nie zdradza swoich upodobań politycznych. Mimo to, postanowiła pochwalić się wyróżnieniem od nowo wybranego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Jak się okazuje, polska projektantka ma na ścianie podpis Donalda Trumpa. W 2013 roku Minge zdobyła wyróżnienie Star Diamond Award w dwóch kategoriach. Tuż po zwycięstwie Trumpa w wyborach prezydenckich, projektantka umieściła fotografie dyplomów na Instagramie. Pod zdjęciem znalazł się następujący opis:

- No to mam nagrodę od prezydenta Stanów Zjednoczonych . Najbardziej prestiżowa nagroda na świecie w dziedzinie dóbr luksusowych w dwóch kategoriach dla mnie . Rok 2013 . Nadal aktualna. Jeszcze bardziej prestiżowa od dzisiaj . Nie mieszam sie w politykę ale podpis prezydenta mam na ścianie i kilka innych asów w rękawie - czytamy pod zdjęciem. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

ZOBACZ: Ewa Minge otwiera kolejny Dom Życia!

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: