ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Ewa Wachowicz nie wpuści Makłowicza do Polsatu

Ewa Wachowicz nie wpuści Makłowicza do Polsatu

20.03.2017, godz. 02:00
Ewa Wachowicz vs Robert Makłowicz
foto: © AKPA

Niestety, spełnił się czarny scenariusz. Robert Makłowicz (54 l.) wyleciał z TVP i to w trakcie przygotowywania dla stacji nowej serii programów. Sprawie przyglądają się konkurencyjne kanały. Jeśli nikt szybko nie podpisze umowy z mistrzem patelni, pozostanie mu jedynie telewizja internetowa.

"Dostarczono mi przed chwilą kurierem urzędowe pismo, w którym TVP odstępuje od umowy na realizację cyklu >>Makłowicz w podróży<< z chwilą odebrania epistoły. To oznacza, że po prawie dwudziestu latach me programy niebawem znikną z anteny telewizji publicznej, a niektóre nakręcone już premierowe odcinki nie zostaną przez nią kupione i wyemitowane" - taką informację opublikował Makłowicz na swoim profilu na Facebooku. Domagał się też usunięcia jego osoby ze spotu promocyjnego TVP. Awantura o ten filmik była gwoździem do trumny kucharza obieżyświata, stwierdził on publicznie, że jego wypowiedzi zostały zmanipulowane.

Co dalej z Makłowiczem? Wydawać by się mogło, że jedynie Polsat może go uratować. Nie ma on zbyt mocnej pozycji na rynku programów kulinarnych. Jednak jest jeden szkopuł. To Ewa Wachowicz (47 l.). Przez lata to ona produkowała programy pana Roberta. W 2008 r. ich drogi się rozeszły. - Odejście Roberta to jedno z moich trudniejszych przeżyć... Po 10 latach fantastycznej pracy powiedział, że teraz ten program chce robić sam. Nic, tylko siąść i płakać - komentowała zajście Wachowicz.

Program "Ewa gotuje" to obecnie sztandarowa produkcja Polsatu. Nina Terentiew (71 l.), szefowa stacji, uważa Wachowicz za mocny filar, więc jej głos się bardzo liczy. - Ewa jest bardzo solidną osobą - zachwala ją "Caryca". Póki jest w stacji, nie ma mowy, aby zgodziła się na Makłowicza.

Jednak stare programy pani Ewy zostały kupione przez nowy kanał Food Network, który należy do grupy TVN, co może oznaczać, że i ona wkrótce przejdzie do konkurencji. Wtedy Makłowicz będzie mógł zająć jej miejsce.

ZOBACZ: Robert Makłowicz zwolniony. Internauci organizują protest pod TVP

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: