ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Forma i figura za wszelką cenę?

Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Forma i figura za wszelką cenę?

05.07.2017, godz. 08:04
Karolina Szostak metamorfoza
Karolina Szostak przeszła sporą metamorfozę. Tak wyglądała jeszcze parę lat temu. foto: AKPA

Obie mają piękne długie blond włosy, obie mają talent do rozkochiwania w sobie mężczyzn i niestety obie mają tendencje do tycia. Jak sobie z tym radzą? Maryla Rodowicz powinna nauczyć czegoś Karolinę Szostak (42 l.)! Czego? Odpowiedź w videoblogu Ewy Wąsikowskiej!

Królowa polskiej piosenki nigdy nie była typem wiotkiej trzciny, którą łamie najlżejszy podmuch wiatru, jednak ostatnio wygląda obłędnie. Ładna figura, młodzieńczy nieco zadziorny uśmiech, młodzieżowy styl ubierania się. Jak na kobietę już jednak po… powiedzmy po trzydziestce, trzyma się naprawdę świetnie. Ale nic nie zadziało się samo. Maryla Rodowicz ciężko pracuje na to, żeby być w takiej świetnej formie Zdrowo się odżywia, gra w tenisa, ćwiczy na siłowni. I widać, że sprawia jej to przyjemność, bo często chwali się swoimi sportowymi wyczynami na portalach społecznościowych.

A Karolina Szostak? Ta przez lata walczyła z otyłością, aż w końcu powiedziała: „basta!” i postanowiła się... zagłodzić. Cel osiągnęła, jest szczupła. Jednak metoda, którą to zrobiła jest mocno kontrowersyjna. Prezenterka telewizyjna przez kilka tygodni pościła – jadła tylko warzywa i owoce. Jest dorosła, więc jej sprawa co wyczynia ze swoim ciałem. Dramat polega jednak na tym, że teraz namawia do tego samego inne kobiety. Wydała nawet książkę, w której krok po kroku opisuje jak przeprowadzić post doktor Dąbrowskiej, który ona zastosowała. Niestety, w książce nie ma słowa o tym, że nie każdy może zagładzać swój organizm, że jest wiele przeciwwskazań do takiej metody i że krótko mówiąc tego typu „eksperymenty” należy przeprowadzać tylko pod kontrolą lekarza. Ale racja, po co marnować w książce miejsce na takie „drobiazgi”, które przecież tak wspaniale można wykorzystać na zareklamowanie chociażby walizek czy mebli. To, że Szostak nie ma pojęcia o tym o czym pisze, jest ma błędów merytorycznych, jakie znajdziemy w książce. Twierdzi, że jest weganką, ale kilka kartek dalej dowiadujemy się, że zajada się jajkami od kurek z wolnego wybiegu. Twierdzi też, że gluten to SAMO ZŁO, ale na liście potraw, które poleca jest owsianka. I o ile sam owies w czystej formie glutenu nie zawiera, to w procesie produkcji przeważnie jest nim zanieczyszczany, więc nie poleca się go osobom, które nie mogą jeść glutenu. Naprawdę, nie trzeba być dietetykiem, żeby to wiedzieć.

Mała przestroga. Jeśli szukacie autorytetów wśród ulubionych gwiazd, wiedzcie i bierzcie pod uwagę to, że one czasami bardzo się mylą.

ZOBACZ: Videoblog Ewy Wąsikowskiej: Małgorzata Rozenek walczy o okładkę w Playboyu

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: