ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Seksualna rewolucja Magdy Gessler

Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Seksualna rewolucja Magdy Gessler

12.07.2017, godz. 07:00
Źródło: Kamil Kacperczyk

Dzisiaj będzie o kobietach biznesu - Magdalenie Gessler (54 l.), która wystarczy, że czegoś dotknie a zamienia to w złoto i Nataszy Urbańskiej (40 l.), która ręki do interesów niestety nie ma.

Kasa i seks to coś co nas podnieca najbardziej. A jeśli do tego dodać pyszny obiad przygotowany z regionalnych produktów prosto z polskich pól i sadów, można osiągnąć szczyty rozkoszy. I Magdalena Gessler połączy to wszystko w swoim nowym programie! Słynna „kreatorka smaku” otrzymała propozycję poprowadzenia programu „Sexy kuchnia” w stacji Food Network. Podobno będzie w nim opowiadała co jeść, żeby miało to korzystny wpływ na życie erotyczne. Ale skoro w tytule programu jest słowo kuchnia, być może poznamy też nowe zastosowania sprzętów i mebli kuchennych. To może być hit, a biorąc pod uwagę charyzmę Magdy Gessler możemy się spodziewać prawdziwej seksualnej rewolucji. I kolejnego sukcesu.

No właśnie, jak ona to robi, zastanawia się pewnie Natasza Urbańska, kiedy widzi swoją starszą koleżankę. Niestety, gwiazda teatru Buffo od lat czeka na swój sukces. Niby ma wszystko co może go zapewnić – głos jak dzwon, ruchy pantery, talię osy i wpływowego partnera. A mimo to wciąż potyka się ma krętej i wyboistej ścieżce do sławy. Kilka lat temu została wyśmiana za teledysk do utworu „Rolowanie”, w którym – w niewiadomym celu - wije się pod brzydką umywalką. A teraz? Poniosła porażkę jako projektantka mody. Podobno jej firma odzieżowa splajtowała i Natasza musi wycofać się z biznesu, w którym pokładała wielkie nadzieje.

Z tych doświadczeń warto byłoby wyciągnąć naukę – że należy robić to, w czym jest się dobrym. Mniej stresów i szansa na to, że w końcu ktoś nas doceni. Tylko, co Urbańska robi najlepiej?

ZOBACZ: Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Forma i figura za wszelką cenę?

autor: Ewa Wąsikowska-Tomczyńska zobacz inne artykuły tego autora
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: