ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Ewa Ziętek: "Jestem orędowniczką nienarodzonych dzieci"

Ewa Ziętek: "Jestem orędowniczką nienarodzonych dzieci"

26.10.2016, godz. 10:16
Ewa Ziętek
foto: © AKPA

Ewa Ziętek zabrała głos w dyskusji o aborcji: "Jestem orędowniczką nienarodzonych dzieci" - słowa aktorki przytoczył tygodnik katolicki.

Ewę Ziętek Polacy kojarzą przede wszystkim z roli Marty Gabriel w serialu "Złotopolscy". Ostatnio jednak częściej możemy spotkać ją w teatrze. Teraz jej osoba powraca w kontekście dyskusji na temat aborcji. Jej opinię na temat usuwania ciąży przytoczył tygodnik "Dobry Tydzień". Jak się okazuje aktorka jest zwolenniczką wprowadzenia całkowitego zakazu aborcji.

- Nie chcę nikogo oceniać, to jest bardzo trudny i delikatny temat, ale jestem orędowniczką nienarodzonych dzieci. To wynika z mojej wiary - wyznała Ziętek. Co więcej, aktorka przyznała się do przyjaźni z osobą, która czynnie zaangażowała się w odwodzenie od aborcji kobiet w ciąży.

- Chodzi po szpitalach, rozmawia z kobietami, które chcą usunąć ciążę i stara się je od tego odwieść. Z tego powodu, niestety, spotykają ją ze strony personelu szpitalnego różnego rodzaju nieprzyjemności - opisuje działania znajomej osoby Ewa Ziętek.

Ewa Ziętek sama jest matką. Ma córkę Agatę Kryskę-Ziętek, która mieszka w Niemczech i wychowuje syna Leona.

ZOBACZ: Nowy przystojniak w Barwach szczęścia

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: