ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Fani martwią się o zdrowie Małgorzaty Braunek

Fani martwią się o zdrowie Małgorzaty Braunek

02.07.2013, godz. 02:00
Małgorzata Braunek
foto:

Małgorzata Braunek (66 l.), wspaniała aktorka, boryka się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Ostatnio przebywała w szpitalu, czym zaniepokoiła rzesze swoich fanów.

Któż nie pamięta jej ról z "Potopu" czy "Lalki"? Aktorka znana ostatnio jako Barbara z serialu "Dom nad rozlewiskiem" ma poważne kłopoty ze zdrowiem. O tym, że jest chora, wiedzą nieliczni. Jednak o tym, że się coś złego z nią dzieje, dowiadujemy się z Internetu i jej zdawkowych wypowiedzi.

"Wczoraj odwiedził mnie mój nauczyciel Dennis Genpo Roshi (mistrz buddyzmu - red.). Długie rozmowy, wspólna modlitwa i wsparcie, którego teraz tak bardzo potrzebuję" - napisała na Facebooku aktorka.

>>> Małgorzata Braunek: Uśmiech to mój pomysł na życie

Nieco później pojawiła się tam smutna informacja - Braunek trafiła do szpitala.

"Zdrowia, pani Małgosiu", "Tak dużo pozytywnych myśli biegnie w Pani stronę, że już jest dobrze - jak mówią młodzi - nie ma innej opcji" lub zwyczajnie: "Jestem z Panią" - takie wpisy znalazły się na stronie internetowej aktorki.

Najwyraźniej pomogło, gdyż niedawno pokazał się kolejny wpis. "Przekażę Małgosi, która dzisiaj właśnie wróciła do domu ze szpitala" - napisał jej kolega prowadzący za nią stronę.

Aktorka nie chciała komentować tego, co się dzieje. - To żadne newsy - stwierdziła tylko z tak charakterystyczną dla niej skromnością.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: