ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Fanka do Maślaka: "Przekaż tacie, że jestem chętna nabić się na jego pala!" Mister broni ojca: "Pieprzone NIMFOMANKI!"

Fanka do Maślaka: "Przekaż tacie, że jestem chętna nabić się na jego pala!" Mister broni ojca: "Pieprzone NIMFOMANKI!"

18.08.2016, godz. 10:33

Rafał Maślak zdenerwował się nie na żarty! Fanki proponują bowiem seks jemu i jego tacie! Wysyłają szczegółowe opisy tego, co im "zrobią". Mister postanowił rozprawić się z napalonymi fankami na Facebooku. Nie przebierał w słowach.

Fanki zdenerwowały Mistera Polski 2014 Rafała Maślaka swoimi propozycjami seksualnymi. Rozsierdzony przystojniak postanowił rozprawić się z nachalnymi paniami za pośrednictwem Facebooka. A wszystko przez zdjęcia z sesji z tatą, które wrzucił kilka dni temu do Internetu. Zapytał czy tata nadaje się na modela... i się zaczęło!  - CO ZA PIEPRZONE NIMFOMANKI... - zaczął ostro Mister wpis o napalonych fankach.

- Te słowa kieruję do AUTOREK WIADOMOŚCI dla mojego taty (sorki, za słownictwo, ale chyba inaczej nie da się do niektórych dotrzeć !) PIEPRZONE NIMFOMANKI! - tłumaczył na wstępie Maślak. - Sprowadziłyście mojego tatę do roli obiektu seksualnego, który chciałybyście tylko posiąść i zostawić. Nie interesuje Was nawet, co mój ojciec ma do powiedzenia i jakim jest człowiekiem! Marzycie tylko o tym, aby nabić się na jego pal, aby was porządnie wygrzmocił i mnie zaprosić do trójkąta! - emocjonuje się Mister.

- Puknijcie się w te puste łby i zastanówcie, co piszecie ! Myślicie, że mój tata poleci na takie puste laski, które w głowach zamiast mózgu mają wióry i tak bardzo są gościnne w kroku? Wiecie w czym tkwi sukces szczęścia moich rodziców ? W tym, że mają wspólne tematy, pasje, zawsze się wspierają i potrafią ze sobą rozmawiać - czytamy w poście.

- Wy tego nigdy nie zrozumiecie, aby normalnie funkcjonować, musicie co chwila nabijać się na inny pal. Współczuję tylko Waszym mężom, chłopakom, że żyją w nieświadomości, jakie ziółka mają w domu - rozprawia się z fankami model. - Miłego wieczoru w trójkątach, czworokątach, z pejczem, kajdankami, finałem w ustach i czym sobie tylko wymarzycie, ale z dala od mojego taty! - skończył swój wywód Maślak.

Na potwierdzenie swoich słów, zamieścił również wiadomości od napalonych fanek. Brawo! Cenimy to, że Rafał łamie stereotyp celebryty, wykorzystującego każdą nadarzającą się okazję. A ukochanej Maślaka, Kamili Nicpoń, gratulujemy tak wiernego i oddanego partnera!

Zobacz: Rafał Maślak maluje PAZNOKCIE u stóp! [ZDJĘCIE]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: