ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Figurski wrócił do pracy!

Figurski wrócił do pracy!

12.09.2016, godz. 08:49
Michał Figurski
foto: © AKPA

Michał Figurski w zeszłym roku doznał wylewu, w skutek którego musiał zrezygnować z pracy na długi czas. Na szczęście to, co najgorsze już za nim. Rehabilitacje przyniosły efekty i dziennikarz mógł wrócić do programu WidziMiSię. Już niedługo znowu zobaczymy go w telewizji.

Przez wylew, Michał Figurski przez ponad rok nie mógł pracować. Kiedy jego zdrowie się poprawiło, musiał przejść rehabilitacje. Było to dla niego szczególnie ważne, bo pragnął jak najszybciej wrócić na szklany ekran. Udało się! Już niebawem znów zobaczymy dziennikarza jako prowadzącego program WidziMiSię, nadawany na kanale Polsat News 2.

Program miał premierę w 2014 roku. Figurski stworzył go od podstawa. Od poniedziałku do piątku zaprasza gości z różnych dziedzin i wraz z nimi komentuje bieżące wydarzenia kulturalno-gospodarcze- Cieszymy się z powrotu Michała w roli prowadzącego „WidziMiSię”. Możemy potwierdzić, że Michał będzie regularnie prowadził program w czwartkowe wieczory - mówi dla serwisu wirtualnemedia.pl Henryk Sobierajski, dyrektor działu informacji i publicystyki Telewizji Polsat.

Oznacza to, że Figurskiego będziemy oglądali tylko w czwartki. W pozostałe dni zastąpi go Mariusz Rokos, który dołączył do redakcji w kwietniu. Wielki powrót Figurskiego już w ten czwartek o 22:00 na Polsat News 2. Michał Figurski podziękował na Facebooku za wsparcie. Słowa wdzięczności popłynęły do Andrzeja Saramanowicza, który wierzył, że dziennikarz wróci do telewizji.

- Dziękować opatrzności za najprawdziwszych Przyjaciół. Zawsze myślałem ze Peany pisze się na cześć pięknych kobiet choć okazuje się ze na cześć brzydkich facetów też - napisał na Facebooku Figurski.

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: