ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Figurski znów ZAKOCHANY! Oto jego wybranka!

Figurski znów ZAKOCHANY! Oto jego wybranka!

19.11.2016, godz. 02:00
1 publ_Figurski znów kocha
Figurski znów kocha foto:

Pisano, że wrócił do Odety Moro (38 l.), potem - że ma romans z dziennikarką, Katarzyną Olubińską (37 l.). Nic z tych rzeczy. "Super Express" na własne oczy widział, w kim zakochany jest Michał Figurski (43 l.). Jego wybranką jest Magdalena, dziennikarka jednej z warszawskich rozgłośni radiowych.

Obiad w jednej z ekskluzywniejszych restauracji w centrum Warszawy, wspólny spacer, głębokie spojrzenia w oczy i przytulanki i całuski. Tak Michał Figurski spędza wolne listopadowe popołudnia. Oczywiście jeśli nie ma w tym czasie rehabilitacji. Bo mimo że od wylewu, przez który trafił do szpitala, minął ponad rok, ciągle nie jest w pełni sprawny. W dodatku może mieć przeszczep nerki.

Dziennikarz, któremu w ostatnim czasie przypisywano romans z kilkoma kobietami, tak naprawdę zakochany jest tylko w Magdzie. Teraz wszystko jest jasne, dlaczego publicznie odniósł się do przypisanego mu romansu z Katarzyną Olubińską. - Muszę się tłumaczyć przed moimi rodzicami, przed moją rodziną, przed moją dziewczyną przede wszystkim. To są bzdury, z których się śmiejemy, ale one nastręczają całego mnóstwa kłopotów. No pewnie, że zazdrość była ze strony mojej dziewczyny. Pierwsze pytanie, jakie zadała to: "Co? Kto to?" - tłumaczył Figurski.

Zobacz: Ryszard Rynkowski chciał się zabić na oczach syna? [NOWE FAKTY]

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: