ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Figurski zwyzywa Szpaka!

Figurski zwyzywa Szpaka!

10.09.2016, godz. 02:00
szpak michał
foto: Super Express

Michał Figurski (43 l.) wraca na wizję! Dziennikarz, który rok temu doznał udaru i częściowego paraliżu ciała, jest w formie i chce to udowodnić. Weźmie udział w programie, w którym będzie obrażał... Michała Szpaka (26 l.).

Od zawsze był kontrowersyjną postacią. Na antenie radia razem z Kubą Wojewódzkim (53 l.) kpili z Ukrainek pracujących w Polsce i nie szczędzili rasistowskich żartów pod adresem Alvina Gajadura, rzecznika Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego. Obie sprawy trafiły do sądu. Codziennie robili żarty z ludzi znanych i lubianych, a ich ciętego języka bali się nawet najwięksi twardziele i politycy.

Rok temu Figurski przeszedł jednak wylew. W ciężkim stanie trafił do szpitala, gdzie spędził kilka miesięcy. Dopiero dziś powoli staje na nogi, odstawia w kąt wózek inwalidzki i marzy o powrocie do telewizji.

Poważnym testem będzie dla niego kontrowersyjny program - "Roast", w którym Figurski razem z kolegami będzie ubliżać Michałowi Szpakowi (a później każdy będzie obrażał każdego). Poza Michałem w programie wezmą udział m.in. jego stary druh Kuba Wojewódzki, Beata Tadla (41 l.) i Hubert Urbański (50 l.).

Już sama zapowiedź show pokazuje, że Figurskiemu też nieźle się oberwie. "Michał Figurski, były partner Kuby Wojewódzkiego i Odety Moro. Znany z wylewności i niechęci do Ukrainek" - czytamy na stronie wydarzenia.

Michał po roku wrócił też do prowadzenia swojego programu w Polsat News 2 "Widzimisię".

Zobacz: Ślub Rozenek i Majdana. Nie uwierzysz, kogo zaprosiła perfekcyjna!

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: