ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Filip Bobek ugotuje coś z niczego

Filip Bobek ugotuje coś z niczego

24.04.2010, godz. 12:13
Filip Bobek
foto: Brak agencji
Filip Bobek (30 l.), który zdobył niezwykłą popularność dzięki roli w serialu "BrzydUla", stał się bożyszczem dla sporej ilości kobiet. Aktor zdaje sobie z sprawę ze swojej pozycji, lecz jej nie wykorzystuje. Doskonale wie jednak, że do serca dziewczyny najłatwiej jest dotrzeć przez żołądek.

Filip w wywiadzie udzielonym magazynowi "Viva" przyznał, że miłości można w łatwy sposób dopomóc dzięki kuchni. Zdradził, że uwielbia gotować, a znajomi wiedzą o tym, że garnki nie są mu straszne.

Przeczytaj koniecznie: Czemu Bobek nie wystąpi w "TzG"?

- Nieskromnie powiem, że robię to dobrze. Gotować nauczyłem się na studiach, kiedy z niczego trzeba było zrobić coś. Właściwie cały czas eksperymentuję w kuchni. Łączę smaki. W książkach kucharskich z różnych stron świata podpatruję przepisy. Jeśli coś wpadnie mi w oko, próbuję przenieść to do swojej kuchni, na przykład kurczaka, do którego zawsze dodaję coś swojego, co będzie w kontrze do podstawowego smaku - pomarańcze, trochę imbiru. Często pomagam znajomym w kuchni. Sprawia mi to przyjemność - a jeszcze większą tym, którzy nie muszą gotować - chwali się w "Vivie" Bobek.

Ciekawe ile dziewczyn poderwał Bobek na gorący talerz? Myślicie, że było ich dużo?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: