ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Filip Chajzer ma nową fuchę. Na Wielkanoc umyje okna warszawiakom

Filip Chajzer ma nową fuchę. Na Wielkanoc umyje okna warszawiakom

12.04.2017, godz. 12:56
Filip Chajzer
foto: EAST NEWS

Filip Chajzer tuż przed Wielkanocą 2017 postanowił pomóc warszawiakom w świątecznych porządkach. Zaoferował swoje usługi w "sprzątaniu syfu". Komu Chajzer umyje oka na Wielkanoc?

Nietypowa propozycja na Facebooku Filipa Chajzera. Tuż przed Wielkanocą reporter Dzień Dobry TVN postanowił wynająć się do... sprzątania syfu w mieszkaniach warszawiaków. Niestety dziennikarz nie zawita do wszystkich, a tylko do wybranych mieszkańców stolicy, a konkretnie do tych, którzy uzasadnią, że naprawdę potrzebują pomocy przy świątecznych porządkach. Jak się okazuje chętnych jest dużo. Pod postem Chajzera znalazło się blisko 400 komentarzy, w których warszawiacy wyliczali, w czym przydałaby się im pomoc. Wśród komentujących ofertę dziennikarza znaleźli się również nieszczęśliwcy, którzy właśnie skończyli świąteczne porządki i pomocy nie potrzebują.

- Tyle przegrać w jeden dzień!!! Dopiero co posprzątane a tu taka akcja.... z drugiej strony nie wiem co lepsze...zrobić pierdzielnik i czekać na żonę na kanapie z piwkiem w ręku...i przywitać ją słowami "nie uwierzysz kochanie ale zrobiłem to dla nas" - donosi pan Michał.

Dlaczego Filip Chajzer chce pomagać warszawiakom w przedświątecznych porządkach? Prawdopodobnie będzie to część materiału dla programu Dzień Dobry TVN, którego Chajzer jest reporterem.

ZOBACZ: Filip Chajzer obnaża prawdę o "prawdziwych Polakach" w patriotycznych bluzach

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: