ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Filip Chajzer o byciu Żydem

Filip Chajzer o byciu Żydem

03.11.2016, godz. 10:32

Filip Chajzer od dawna walczy z hejtem. Nienawistnicy próbują obrzucić go wyzwiskami, ale prezenter nic sobie z tego nie robi. A jeśli znajdzie się ktoś, kto zalezie mu za skórę, Filip ma dla niego specjalną karę. Tym razem rozprawia się z plotką, która mówi, że jest Żydem.

Filip Chajzer słyszał już o sobie chyba wszystko. I nie koniecznie były to pozytywne rzeczy. Niejednokrotnie przezywano go również od Żydów. I choć w samym stwierdzeniu nic negatywnego nie ma, dla antysemitów jest to najwidoczniej wielka obelga. Chajzer poleciał do drugiego największego miasta w Izraelu - Tel-Awiwu. Przy okazji sprawdził specjalnie dla antysemickich hejterów, jak jest być Żydem.

- (pisownia oryginalna) Przez lata czytałem o sobie w komentsach, że jestem pejsaty Żyd z wypłatą w szeklach. Najwyższy czas to sprawdzić. Niestety koszernej wypłaty ciągle brak ale Żydem mogę dla świętego spokoju być. 28 stopni w listopadzie, obłędne jedzenie i przemili ludzie. Jest ok. Ps. Zazwyczaj w komboszocie piszą Żyd i pedał ale tego drugiego już sprawdzać nie będę. Szalom! - czytamy w poście na Facebooku.

Zobacz: Okaleczony Michał Piróg: To nie był antysemicki atak

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: