ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Film o Ani Przybylskiej powstanie w te wakacje!

Film o Ani Przybylskiej powstanie w te wakacje!

20.07.2016, godz. 02:00
Film o Ani do końca wakacji
Anna Przybylska, Radosław Piwowarski foto: AKPA

Scenariusz jest na ukończeniu, plan logistyczny przygotowany. Lada dzień reżyser Radosław Piwowarski (68 l.) wybierze aktorkę, która zagra Anię Przybylską (+36 l.). Do końca wakacji chce nakręcić jeden z epizodów z życia przedwcześnie zmarłej gwiazdy. Pokaże go sponsorom i dystrybutorom. Nie powinien się jednak martwić o losy produkcji - z pewnością będzie hitem kinowym. Ania bowiem ciągle żyje w sercach milionów Polaków.

Po śmierci Ani w 2014 r. Radosław Piwowarski ogłosił, że zamierza nakręcić o niej film. - W dniu pogrzebu, widząc rozpacz ludzi i miłość, jaką ją darzyli, zrozumiałem, że musi powstać opowieść o zwykłej-niezwykłej dziewczynie z Obłuża, która została nie tylko gwiazdą, ale też królową ludzkich serc - mówił wtedy. Wycofał się jednak z tego projektu. Mówiło się, że rodzina Ani nie jest na to gotowa. Jak dowiedział się "Super Express", wszystko jest już w fazie realizacji! - Potwierdzam, że trwają prace nad filmem o Ani. Zbieram materiał, ale nie mogę jeszcze mówić o szczegółach - powiedział nam Piwowarski.

- Trwają końcowe prace nad scenariuszem. W ciągu miesiąca powinna także zostać wybrana aktorka, która zagra główną rolę. Do końca wakacji powinny być też zakończone wstępne zdjęcia. Radek walczy o ten projekt, podchodzi do niego bardzo osobiście. Traktował Anię jak córkę. W końcu to on dostrzegł w niej talent i zaangażował do "Złotopolskich" w roli policjantki Marylki - mówi nasz informator. Gdy aktorka zostanie wybrana, Piwowarski zamierza nakręcić sceny, które pokaże inwestorom i dystrybutorom. - Chce zacząć film od czasów jej młodości, castingu do "Złotopolskich" - dodaje nasze źródło.

W Warszawie mówi się, że duże szanse na dostanie tej roli ma Olga Bołądź (32 l.). Nie dość, że jest nieco podobna do Ani, to jeszcze ma doświadczenie i potencjał do udźwignięcia takiej roli.

Zobacz: Maja Bohosiewicz bez makijażu. "Wyglądam jak brzydki chłopiec"

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: