ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Film o Ani Przybylskiej. Reżyser: Wymuszają, aby była to ŁZAWA HISTORIA, o cierpieniu i chorobie

Film o Ani Przybylskiej. Reżyser: Wymuszają, aby była to ŁZAWA HISTORIA, o cierpieniu i chorobie

09.08.2017, godz. 13:21
Anna Przybylska
Anna Przybylska foto: Super Express

Reżyser filmu o Ani Przybylskie, Radosław Piwowarski zdradził, jaka jest jego wizja filmu oraz dlaczego nie podoba się ona pozostałym osobom pracującym przy projekcie. - Ktoś mi cynicznie doradzał, że ludzie pójdą do kina zobaczyć, jak ona umiera, bo śmierć jest chwytliwa - mówił w wywiadzie dla magazynu "VIVA!" Radosław Piwowarski.

Wiadomo, że scenariusz jest już gotowy, jednak nie został przyjęty. - Wszystko jest bardzo zagmatwane - twierdzi Piwowarski. To właśnie on odkrył talent Anny Przybylskiej. - Odnalazłem ją, kiedy miała szesnaście lat i przyjechała na casting do „Ciemnej strony Wenus” (...) Była super człowiekiem, było w niej tyle radości, energii - wspomina reżyser. Jak sam podkreśla, chce nakręcić film o takiej właśnie Ani - roześmianej. - Ja chcę zrobić prawdziwy film o niej, a nie wymyśloną love story z rakiem w tle. Ktoś mi cynicznie doradzał, że ludzie pójdą do kina zobaczyć, jak ona umiera, bo śmierć jest chwytliwa. Nie chcę, żeby to było w filmie, nie chcę, żeby to był film o chorobie i śmierci, tylko o życiu i szczęściu - zdradza w "VIVIE!" Radosław Piwowarski.

Nie wszystkim się to najwyraźniej podoba. Bardziej odpowiadałaby im wyidealizowana wersja Anny Przybylskiej, na którą spadło ogromne nieszczęście. - Zrozumiałem, że – i znowu nie wiem kto, producenci? – chcą bym zrobił film o „Annie Boskiej”, która nie klnie, nie jada kaszanki (...) Są tacy, którzy uważają, że cierpienie, choroba, zły los są najbardziej kasowe - dodaje reżyser.

Zobacz:Mama Ani Przybylskiej przerywa milczenie. Powstanie film o życiu aktorki?

Przeczytaj też: Córka Przybylskiej wyrosła na ślicznotkę. Oliwia wygląda jak mama

Polecamy: Ukochany Ani Przybylskiej planuje zaręczyny

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: