ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Film o Annie Przybylskiej. Znamy tytuł i nazwisko reżysera

Film o Annie Przybylskiej. Znamy tytuł i nazwisko reżysera

22.09.2016, godz. 15:00
Anna Przybylska
foto: Fotomontaż SE.pl

Film o Annie Przybylskiej powstanie - to już pewne. Ujawniono tutył i nazwisko reżysera. Kto dostanie główną rolę w filmie o Przybylskiej?

W dwa lata od śmierci Anny Przybylskiej plany stworzenia filmu o jej życiu nabierają realnych kształtów. Przypomnijmy, że już wcześniej pojawiały się doniesienia, zgodnie z którymi scenariusz do filmu o Przybylskiej miał napisać Radosław Piwowarski. We wrześniu 2016 roku podano dalsze szczegóły produkcji opartej na biografii zmarłej aktorki. Według informacji podanych przez portal businessinsider.com.pl tytuł filmu o Przybylskiej to "Gwiazda".

- Będzie to opowieść o zmarłej dwa lata temu Annie Przybylskiej, widzianej oczami przyjaciół. Film ma pokazać inną twarz aktorki, niż tą znaną z mediów. „Gwiazda” będzie produkowana w 2017 roku, reżyserować będzie Radosław Piwowarski, który z Przybylską pracował m.in. na planie „Złotopolskich” - czytamy na www.businessinsider.com.pl.

Patronat nad produkcją ma przejąć Cyfrowy Polsat, który w ostatnim czasie ruszył z programem "Cyfrowa Strefa Twórców". Kto wcieli się w główną postać filmu "Gwiazda". Na razie nie ma oficjalnej informacji na ten temat. Jednak już wcześniej mówiło się, że Annę Przybylską zagra prawdopodobnie Olga Bołądź.

ZOBACZ: Mama Anny Przybylskiej we wzruszającym wywiadzie: Przed śmiercią uroniła dwie łzy

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: