ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy FINAŁ Top Model 6. Zwycięzcą 6. edycji został Patryk Grudowicz

FINAŁ Top Model 6. Zwycięzcą 6. edycji został Patryk Grudowicz

29.11.2016, godz. 23:01
Top Model 6
foto: Instagram

Za nami wielki finał 6. edycji Top Model. Widzowie wyłonili zwycięzcę. Został nim Patryk Grudowicz, który zgarnął 100 tysięcy złotych, okładkę do magazynu Glamour i kontrakt z agencją mody. Drugie miejsce zajęła Ewa Niespodziana, a trzecie Daria Zhalina

Za nami finał Top Model 6. W dzisiejszym odcinku pojawili się wszyscy uczestnicy, którzy zamieszkali w domu modeli. Razem z Patrykiem, Darią i Ewą zaprezentowali najnowsze kolekcje Dawida Wolińskiego i Mariusza Przybylskiego. Zobaczyliśmy również ostatnie sesje zdjęciowe z udziałem finalistów. Ich pracę, oraz postępy jakie poczynili podczas trwania programu ocenili jurorzy w składzie: Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński, Joanna Krupa i Anna Jagodzińska. Z rodzinami finalistów, a także z modelami i modelkami rozmawiał Michał Piróg.

Mimo że jurorzy ocenili zdjęcia finalistów, ostateczna decyzja należała do widzów. To właśnie oni przez głosowanie wyłonili zwycięzcę 6. edycji Top Model. A o co walczyli finaliści? Tym razem do zgarnięcia było 100 tysięcy złotych, okładka do magazynu Glamour i kontrakt z agencją mody.

Decyzją widzów zwycięzcą został Patryk Grudowicz! Drugie miejsce zajęła Ewa Niespodziana, a trzecie Daria Zhalina.

Taka może być okładka #Glamour @glamourpoland z Patrykiem. Wy decydujecie! #topmodelpolska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 29 Lis, 2016 o 1:22 PST

Zobacz: Top Model 6, odcinek 13. Zapis RELACJI NA ŻYWO na Se.pl

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: