ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy First Dates - nowy randkowy program TVP! Kiedy premiera?

First Dates - nowy randkowy program TVP! Kiedy premiera?

12.01.2017, godz. 10:36
First Dates
foto: Twitter

W wiosennej ramówce TVP 2 znajdzie się reality-show "Pierwsza randka", oparty na brytyjskiej formule "First Dates". Czy nowy program randkowy odniesie podobny sukces, co pierwsza edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia", który widzowie oglądali w TVN?

W wiosennej ramówce TVP 2 znajdzie się reality-show "Pierwsza randka", który powstał na podstawie brytyjskiego programu "First Dates". O co chodzi w formule programu? Otóż do restauracji w centrum miasta zapraszane są na randkę dwie osoby, które nigdy wcześniej się nie spotkały. Podczas posiłku para ma za zadanie jak najlepiej się poznać, by na końcu zdecydować, czy chcą się umówić ponownie. Oczywiście uczestników przez cały czas podglądają kamery. Podczas jednego odcinka widzowie obejrzą kilka takich randek w ciemno.

Warto zaznaczyć, że program "First Dates" od 2013 roku stale nadawany jest w stacji Channel 4 i cieszy się dużą popularnością wśród Brytyjczyków. Format trafił także do Hiszpanii, Kanady, Irlandii i Australii. Czy w Polsce odniesie równie duży sukces?

Portal Wirtualnemedia donosi, że polska wersja programu na pewno trafi do wiosennej ramówki TVP 2 i prawdopodobnie zostanie nazwana "Pierwszą randką". Według informacji wynika, że zdjęcia do reality-show jeszcze nie ruszyły. Czyżby włodarze stacji liczyli na podobny sukces, jaki odniosła pierwsza edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", który emitowała stacja TVN?

Zobacz: Bohosiewicz schudła o 10 kilogramów! Ile waży teraz gwiazda?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: