ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Forever Child - nowa płyta Agnieszki Chylińskiej! Artystka powraca w wielkim stylu!

Forever Child - nowa płyta Agnieszki Chylińskiej! Artystka powraca w wielkim stylu!

30.09.2016, godz. 11:52

Agnieszka Chylińska powróciła po 7 latach z nową płytą! Album zatytułowany "Forover Child" ukazał się 30 września. W sieci opublikowano teledysk do piosenki "Królowa łez". Jak prezentuje się nowy materiał gwiazdy?

Ukazała się nowa płyta Agnieszki Chylińskiej. Jej ostatni krążek "Modern Rocking" ukazał się 7 lat temu. Tyle czasu fani Chylińskiej musieli czekać na "Forever Child". Czemu musieliśmy tak długo czekać na nowy materiał? - To był intensywny czas w moim życiu. Rodziłam kolejne dzieci, walczyłam z problemami - powiedziała wokalistka w rozmowie z Onet Muzyka.

- Płyta powstała kiedy byłam na życiowym zakręcie - wyznaje. Okazało się bowiem, że los zmienił plany, które ułożyła sobie artystka. Nową płytę promuje piosenka "Królowa Łez". Do utworu powstał teledysk, dziejący się w środowisku kibiców piłki nożnej. Okazuje się bowiem, że Chylińska... jest wielką fanką tego sportu!

Jak prezentuje się nowa piosenka? To połączenie rockowego głosu piosenkarki z nowoczesnym podejściem do gatunku. Ku uciesze większości fanów "Forever Child" to powrót do mocnych brzmień, czyli korzeni wokalistki. Jak podoba się Wam nowy utwór Agnieszki Chylińskiej?

Zobacz: Maria Peszek jako homoseksualny dresiarz! Zobacz nowy teledysk artystki

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: