ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Francja w żałobie, Małgorzata Rozenek w bikini

Francja w żałobie, Małgorzata Rozenek w bikini

19.07.2016, godz. 05:00
Francja w żałobie, Rozenek w bikini
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan foto:

Po tragedii w Nicei Francja stara się wrócić do normalnego życia, a część turystów zastanawia się na swoimi urlopami. Jednak nie wszyscy. Małgorzata Rozenek (38 l.) i Radosław Majdan (44 l.) postanowili dokończyć wakacje na Lazurowym Wybrzeżu. Ciągle bawią w okolicach Saint-Tropez, godzinę jazdy od Nicei.

Poniedziałek był ostatnim dniem żałoby narodowej po tragedii w nadmorskim kurorcie. W czwartek szaleniec staranował samochodem ludzi bawiących się podczas święta narodowego Francji. Zginęło ponad 80 osób, a 100 kolejnych przebywa w szpitalach. Na Lazurowym Wybrzeżu nie mówi się teraz o niczym innym. Po części dlatego, że utrata turystów to dla wielu mieszkańców widmo bankructwa. Dlatego pewnie Perfekcyjna Pani Domu i jej ukochany nie wyjechali z Saint-Tropez, gdzie bawią od kilku dni.

- Mieli zwiedzać południe Francji, ale jednak zrezygnowali z tego pomysłu i zostali na miejscu. Teraz cieszą się, że przypadek spowodował, iż nie dojechali do znajomych do Nicei tamtego tragicznego dnia. Wątpię, aby ruszyli się z miejsca - zdradza nam znajomy pary.

Jeszcze w niedzielę na Instagramie pokazały się kolejne zdjęcia polskich gwiazd z ich wypoczynku. "Wakacje dla większości ludzi wczoraj się skończyły. Życie towarzyskie ustało, ale to normalne. Na szczęście my jesteśmy w Saint-Tropez..." - skwitowała Małgosia.

Sprawdź: Projekt Lady odc. 4. Uczestniczki zostana ukarane z KRADZIEŻ pereł! "To musi być bolesna lekcja!"

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: