ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Francys Barraza Sudnicka i Łukasz Czarnecki kochają się nawet w garażu (ZDJĘCIA)

Francys Barraza Sudnicka i Łukasz Czarnecki kochają się nawet w garażu (ZDJĘCIA)

13.05.2010, godz. 01:00
Francys Mayela Barraza Sudnicka  i Łukasz Czarnecki kochają się nawet w garażu
foto: Brak agencji
Cóż to za piękna miłość! Ona urodzona w Wenezueli modelka, uczestniczka finałów Miss Venezuela, Miss Polonia, Miss Universe oraz Miss Earth. On - popularny w Polsce tancerz, kilkukrotny mistrz kraju i uczestnik mistrzostw świata w stylu latino i standard.

Francys Mayela Barraza Sudnicka (31 l.) i Łukasz Czarnecki (26 l.) nie ukrywają już swojego uczucia i wreszcie mogą rzucić się w fale oceanu miłości. Ukochana tancerza właśnie przyleciała do Polski.

Przeczytaj koniecznie: Taniec z Gwiazdami, 11 edycja, 8 odcinek: kto odpadł, jakie były piosenki - ZDJĘCIA, WIDEO

Para poznała się podczas 9. edycji programu "Taniec z gwiazdami". Łukasz wprowadzał Francys w tajniki tańca towarzyskiego. Wiadomo, że nic tak nie podgrzewa uczuć jak seksowna rumba czy gorące tango. Sympatia tej dwójki szybko przerodziła się w wielką miłość. Uczucie to jednak długo ukrywali. Okazało się, że Czarnecki towarzyszył modelce nie tylko podczas tanecznych zmagań, ale spędzał z nią każdą wolną chwilę. Niedawno pojawił się nawet na rozbieranej sesji swojej ukochanej, która została opublikowana w magazynie "Playboy".

- Nie opuszcza jej nawet na krok, a gdy ona wraca do Polski, rzuca wszystko, aby się z nią spotkać - mówi znajomy Łukasza i Francys.

Jak widać, nie marnuje ani minuty. Wszędzie gdzie tylko może, nawet w garażu, nie szczędzi swojej ukochanej czułości. Co chwila obdarowuje ją słodkimi całusami i bukietami kwiatów.

Czyż to nie urocza para?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: