ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Fronczewski gorzko o politykach: nie mają nic wartościowego do powiedzenia

Fronczewski gorzko o politykach: nie mają nic wartościowego do powiedzenia

29.05.2017, godz. 14:08
Piotr Fronczewski
foto: © AKPA

Piotr Fronczewski do tej pory unikał wypowiedzi na temat polityki. W końcu uległ? W szczerym wywiadzie dla Wirtualnej Polski aktor wyraził swoją opinię na temat polskich polityków. Padły gorzkie słowa

Piotr Fronczewski rozczarowany politykami? Wszystko na to wskazuje. W szczerym wywiadzie dla Wirtualnej Polski aktor dał się namówić na rozmowę o polityce. Fronczewski przyznał, że nie zgadza się z obecnym rządem. Jakkolwiek stara się unikać wypowiadania się w kwestiach politycznych, gdyż jak sam przyznał, nie zna się na polityce. O wiele lepiej wychodzi mu poznawanie się na ludzkich charakterach. Co widzi obserwując polityków? Obraz, który wyłania się z jego obserwacji nie jest optymistyczny.

- Patrzę na te osoby działające w polskiej polityce i próbuję ocenić ich uczciwość, ich rzetelność, ich potencjał intelektualny, ich profesjonalizm. A jednocześnie widzę tam w większości przypadków jakieś nieszczęście, niepewność, lęk, brak odwagi…- wyznaje Fronczewski w rozmowie z Wirtualną Polską. - Widzę ludzi rozgoryczonych, ludzi, którzy w ramach odwetu zachowują się paskudnie, ludzi, którzy nie mają nic wartościowego do powiedzenia. Widzę ludzi, którzy sami zachwycają się swoimi pomysłami, ideami wyklutymi w swoich może nie do końca sprawnych mózgach. Widzę ludzi nieuczciwych wobec samych siebie i wobec innych. Ludzi, z którymi nie chcę mieć nic wspólnego.

Czy zgadzacie się z opinią Fronczewskiego?

ZOBACZ: Piotr Fronczewski komentuje rozbieraną sesję Oli Szwed

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: